Strona główna Artykuł sponsorowany Szkolenia dla nauczycieli. Czy warto w nie inwestować?

Szkolenia dla nauczycieli. Czy warto w nie inwestować?

0
Zawód nauczyciela to jedna z najbardziej wymagających i odpowiedzialnych profesji. Każdy, kto na co dzień pracuje z dziećmi lub młodzieżą, musi mieć nie tylko rozwiniętą inteligencję emocjonalną, ale również wiedzę na temat uczonego przedmiotu i odgórnych wytycznych dotyczących sposobów nauki. Jednym ze sposobów na nieustanne pogłębianie wiedzy jest branie udziału w szkoleniach. Jak jednak znaleźć te najlepsze i mieć pewność, że wszystkie informacje są zgodne z prawdą i najnowszymi rozporządzeniami?

Jak wybrać szkoleniowca?
Najważniejszą kwestią jest wybór odpowiedniej firmy przeprowadzającej szkolenia. Na rynku jest oczywiście cała masa podmiotów, które oferują podobne kursy, ale nie każdy z nich jest godny zaufania. Szukając idealnego nauczyciela, warto postawić na doświadczenie firmy ECRK LEX. Założyła ją Elżbieta Linowska, której zależało na dostarczeniu zainteresowanym najwyższej jakości szkoleń z zakresu prawa oświatowego, pracy i administracji. Z biegiem lat oferta szkoleniowa się rozrastała, odpowiadając na zmieniające się potrzeby rynku. Dziś na stronie można znaleźć szeroki wybór kursów oświatowych – również w formie zdalnej.

Interesujące szkolenia
W ofercie ECRK LEX można znaleźć m.in. szkolenia pt.

  • Plan nadzoru pedagogicznego na rok szkolny 2021/2022
  • Obowiązki i zadania nauczycieli na początku roku szkolnego, w tym niwelujące straty edukacyjne i bariery psychospołeczne uczniów po okresie pandemii
  • Budowanie klasy jako zespołu
  • Co rodzic wiedzieć powinien, czyli co oprócz książek w swoim plecaku noszą dzieci i uczniowie po powrocie do szkoły
  • Wypalenie zawodowe nauczycieli

To oczywiście tylko wycinek niezwykle szerokiej oferty edukacyjnej firmy. W portfolio szkoleń można znaleźć propozycje dotyczące zarówno codziennej pracy z uczniami, jak i prawa oświatowego, obowiązków nauczyciela czy wspierania uczniów w trudnych dla nich momentach – również tych związanych z pandemią.

Szeroka oferta szkoleń
Wszystkie szkolenia przygotowane przez ECRK LEX charakteryzują się najwyższą jakością. Są pełne sprawdzonych informacji, a ich wartość merytoryczna nie budzi wątpliwości. Każdy zainteresowany rozwojem nauczyciel znajdzie tutaj coś, co go zainteresuje. Biorąc pod uwagę, że w zawodzie nauczyciela pogłębienie wiedzy i ciągła nauka są niezbędne do skutecznej i pełnej empatii wobec uczniów pracy, każdy z pedagogów powinien raz na jakiś czas brać udział w doszkalających projektach. Tylko w ten sposób będą oni w stanie nadążyć za nieustannie zmieniającymi się realiami – zarówno prawnymi, jak i psychospołecznymi.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułKonkurs na świdnicką Szopkę Bożonarodzeniową po raz ósmy
Następny artykułKolejowe połączenie pod Ślężę i do Wrocławia ruszy dopiero w przyszłym roku