Strona główna 112 Był poszukiwany, wpadł z narkotykami

Był poszukiwany, wpadł z narkotykami

0

Świebodziccy kryminalni zatrzymali 28-letniego mieszkańca powiatu świdnickiego poszukiwanego celem odbycia kary pozbawiania wolności, u którego dodatkowo ujawnili kilka porcji narkotyków. Mężczyzna trafi już do aresztu, gdzie będzie odbywał zaległą karę pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie również za posiadanie środków odurzających.

28-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego był poszukiwany celem odbycia kary pozbawiania wolności na podstawie wyroku Sądu Rejonowego w Świdnicy. Do zatrzymania doszło 29 października na jednym z osiedli w Świebodzicach. Funkcjonariusze w czasie zatrzymania mężczyzny ujawnili woreczek strunowy z białym proszkiem. 28-latek został zatrzymany i dowieziony do komisariatu, gdzie po wstępnej analizie okazało się, że zabezpieczony „biały proszek” to amfetamina, łącznie zabezpieczono jej kilka porcji – relacjonuje Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji.

28-latek trafił już do Aresztu Śledczego w Świdnicy, gdzie będzie odbył zaległą 2-miesięczną karę pozbawienia wolności. Odpowie również za posiadanie środków odurzających, za co Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności – dodaje Ząbek

/KPP Świdnica, opr. mn/

Poprzedni artykułProblematyczne oznakowanie na remontowanej al. Niepodległości. Ustawiono lustro, będą zmiany [FOTO]
Następny artykułNarodowe Święto Niepodległości. Sprawdź program świdnickich obchodów!