Strona główna Artykuł sponsorowany Black Week w salonie optycznym GLASS

Black Week w salonie optycznym GLASS

0

W salonach optycznych GLASS  w Świdnicy i w Dzierżoniowie rozpoczyna się właśnie tydzień rabatów. Od 22 do 30 listopada będą obowiązywać atrakcyjne promocje!

Black Week to najlepsza okazja w roku, żeby w GLASS zakupić w lepszych cenach idealnie dobrane okulary, które zapewnią największy komfort widzenia. W promocji są polskie oprawy okularowe, niecodzienne marki oraz te zaprojektowane w największych domach mody, m.in. Dolce&Gabbana, Marc O’Polo, Ray-Ban, Versace, Prada i wiele innych. To gratka dla wszystkich koneserów jakości, designu i wygody. Każdy znajdzie coś dla siebie – oprawki i soczewki okularowe są dostępne już od 99 zł.

W dniach 22-30 listopada wszystkie oprawki będzie można zakupić z 20% rabatem. Dodatkowo, do zakupu dołączony będzie voucher, który daje zniżkę na zakupy w salonach GLASS. Liczba voucherów jest ograniczona. Bony są ważne do końca bieżącego roku. Oprócz tego – nadal obowiązuje jesienna promocja 3+1 na soczewki kontaktowe Acuvue. Przy zakupie 3 opakowań – dodatkowe opakowanie gratis.

Salon optyczny GLASS jest synonimem najlepszego wyboru. Oprócz wysokiej klasy marek, w ofercie znajdziemy również profesjonalne badania wzroku przeprowadzane przez wykwalifikowanych optometrystów. Jako jedyni w naszym regionie badamy oczy skanerem DNEye®, dzięki któremu dobór korekcji jest najbardziej precyzyjny na rynku optycznym. Zapewnia to pacjentom najwyższy poziom badania, największy komfort i najlepszą jakość widzenia – przedstawiają ofertę pracownicy salonu.

Badania przeprowadzane w technologii DNEye® PRO dają możliwość zeskanowania aparatu wzroku w 3D. Każde oko jest inaczej zbudowane, dlatego jest to tak istotne, żeby indywidualnie podchodzić do każdego pacjenta. Wykonane pomiary przenoszone są na soczewki okularowe. Gwarantuje to indywidualną, spersonalizowaną konstrukcję soczewki, a co za tym idzie – wyraźniejsze niż kiedykolwiek widzenie.

Podczas badania optometryści otrzymują obszerne informacje m.in. na temat: dokładnej mapy astygmatyzmu, głębokości komory przedniej oka, kąta Kappa, ciśnienia wewnątrzgałkowego, czy też kąta przesączania. Dzięki dwóm ostatnim parametrom można wykryć jaskrę na wczesnym jej etapie oraz zapewnić osobom z astygmatyzmem najlepszy dobór korekcji.

Glass zaprasza do odwiedzenia swoich salonów! Na badanie można zapisać się telefonicznie lub przez stronę www.glassoptyk.pl. Żeby być na bieżąco z aktualnymi promocjami Glass, warto polubić też ich Facebook’a oraz zaobserwować na Instagram’ie.

GLASS nowoczesne salony optyczne
Ul. Długa 1, Świdnica
Tel. 780 058 716
Mail: [email protected]

Rynek 32, Dzierżoniów
Tel. 780058717
Mail: [email protected]

www.glassoptyk.pl – Facebook: GLASSoptyk – Instagram: Glassoptyk

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułKonkurs na opowieść wigilijną. Pula nagród to 1000 złotych
Następny artykułBlack Weekend w Galerii Świdnickiej!