Strona główna 112 Zderzenie na krajowej „piątce”

Zderzenie na krajowej „piątce” [FOTO]

0

Jedna osoba trafiła do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło w sobotnie popołudnie na drodze krajowej nr 5. W okolicy miejscowości Rusko zderzyły się dwa auta osobowe.

fot. OSP Jaroszów

Do zdarzenia na krajowej „piątce” z udziałem Volkswagena oraz Renault doszło około godziny 13.45. Na miejsce skierowano cztery zastępy straży pożarnej, policję oraz zespół pogotowia ratunkowego. – Doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów. Jedna osoba została poszkodowana – informuje mł. bryg. Łukasz Grzelak z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świdnicy.

Kierująca samochodem marki Volkswagen 34-letnia mieszkanka powiatu świdnickiego, jadąc w stronę Strzegomia, na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 5 z drogą prowadzącą do miejscowości Rusko nie zachowała bezpiecznego odstępu od poprzedzającego pojazdu, w wyniku czego doprowadziła do zderzenia z pojazdem Renault kierowanym przez 38-letniego kierującego – mówi Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji. Sprawczyni zdarzenia została ukarana mandatem karnym.

/mn/

fot. OSP Jaroszów

Poprzedni artykułUczniowie sprzątali opuszczone groby [FOTO]
Następny artykułNiefortunny upadek przy przychodni. Pomogli strażacy zabezpieczający punkt szczepień [FOTO]