Strona główna Artykuł sponsorowany Światowy Dzień Wzroku w salonie optycznym GLASS w Świdnicy

Światowy Dzień Wzroku w salonie optycznym GLASS w Świdnicy

0

Już w czwartek, 14 października będziemy obchodzić Światowy Dzień Wzroku. W ten właśnie dzień Salon Glass pragnie podkreślić, jak bardzo istotne jest regularne badanie wzroku. Przygotował też coś specjalnego dla klientów.

Salony optyczne Glass stawiają na jakość wykonywanych badań, dzięki którym może zagwarantować swoim pacjentom dobre widzenie. Badania wzroku przeprowadzane są na najbardziej zaawansowanym na rynku optycznym sprzęcie. Jako jedyny w Świdnicy salon posiada skaner DNEye®. Z jego pomocą jest w stanie sprawdzić parametry, które w konwencjonalnej technologii nie są możliwe – a co za tym idzie, znacznie polepszyć jakość widzenia swoich klientów.

Badanie w technologii DNEye PRO® gwarantuje najlepszą korekcję wzroku. Przy współpracy z firmą Rodenstock, projektując zarówno szkła jednoogniskowe, biurowe, przeciwsłoneczne, jak i progresywne, uwzględniamy biometryczny model oka. Jest to szczególnie istotne dla osób, które potrzebują okularów progresywnych. Przy tak zaawansowanych konstrukcjach szkieł dokładność pomiarów oraz precyzja wykonania są kluczowe dla komfortowego i wyraźnego widzenia wyjaśniają specjaliści z salonu Glass.

Podczas badania pacjenci otrzymują również obszerną informację na temat m.in.: dokładnej mapy astygmatyzmu, głębokości komory przedniej oka, kąta Kappa, ciśnienia wewnątrzgałkowego, czy też kąta przesączania. Dwa ostatnie parametry są niezwykle istotne przy wczesnym wykrywaniu jaskry.

– Z okazji Światowego Dnia Wzroku przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę. W czwartek, 14 października, zapraszamy na bezpłatne badania wzroku we wszystkich salonach Glass. Liczba miejsc jest ograniczona! Natomiast  w dniach 11-16.10 każda osoba, która wykona u nas okulary, otrzyma voucher na bezpłatne badanie wzroku. Voucher będzie można wykorzystać do końca listopada tego roku – zaprasza Salon Glass w Świdnicy.

Na badanie można zapisać się wyłącznie telefonicznie pod numerem  780 058 716.

GLASS Nowoczesny salon optyczny
Ul. Długa 1, Świdnica
www.glassoptyk.pl
Facebook: GLASSoptyk
Instagram: Glassoptyk
Tel. 780 058 716
Mail: [email protected]

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułKwiaty i nagrody dla pedagogów z gminy Świdnica
Następny artykułSuknia ślubna na każdą z nas!