Strona główna Artykuł sponsorowany Nowe mieszkania z widokiem na Ślężę wkrótce w sprzedaży!

Nowe mieszkania z widokiem na Ślężę wkrótce w sprzedaży!

0

Już 18 października rozpocznie się sprzedaż mieszkań II etapu inwestycji „Ogrody Zawiszów”. W ofercie dewelopera znajdą się przestronne i komfortowe mieszkania zlokalizowane blisko centrum Świdnicy. Za ich niewątpliwy atut można uznać również rozciągający się w okolicy budynku malowniczy widok na Ślężę. Będzie można go podziwiać w ostatniej linii nowej zabudowy – z balkonów lub tarasów, które mają być standardem w każdym mieszkaniu.

W II etapie tej inwestycji powstanie drugi czterokondygnacyjny budynek. W nowym obiekcie zaplanowano 24 mieszkania o powierzchni od 40 do 70 metrów, o rozkładzie od jednego do trzech pokoi. Każde mieszkanie od pierwszego piętra ma balkon, natomiast mieszkania usytuowane na parterze posiadają duże tarasy i ogródki zielone. Budynek wyposażony jest również w windę, co znacząco zwiększa komfort życia rodzin z małymi dziećmi, osób starszych i niepełnosprawnych – opisuje inwestycję deweloper.

Oferowane mieszkania mają mieć nowoczesne wykończenie, zgodnie z najnowszymi technicznymi możliwościami. – Na wczesnym etapie istnieje też możliwość wprowadzenia indywidualnych zmian w kwestiach – budowlanej, sanitarnej czy elektrycznej. Dzięki temu możliwe jest idealne dopasowanie mieszkań do swoich potrzeb. W nowym budynku nie zabraknie też miejsc postojowych w garażu podziemnym z komórkami lokatorskimi oraz zewnętrznych miejsc postojowych – dodaje. Na „Ogrodach Zawiszów” znajdziemy też zielony dziedziniec z miejscem wypoczynkowym dla dorosłych oraz placem zabaw dla dzieci.

Zakończenie drugiego etapu budowy planowane jest na wrzesień 2023 roku.

Wykonawcą jest spółka Jaskólscy posiadająca ponad trzydziestoletnie doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym. Firma zapewnia fachowe doradztwo dla Klientów zainteresowanych ofertą, a także gwarancję wysokiej jakości i terminowej realizacji inwestycji.

OGRODY ZAWISZÓW”

ADRES INWESTYCJI:
ul. Bolesława Krzywoustego,
58-100 Świdnica

KONTAKT z biurem
tel. +48 786 846 399

Sprawdź szczegóły na www.jaskolscy.com

/Artykuł sponsorowany/
/Tekst: Agnieszka Nowicka/
/Grafika: Jaskólscy/

Poprzedni artykułDrzewa powalone na auta, trzy ciężarówki przewrócone przez wiatr. Zginęła jedna osoba [FOTO]
Następny artykułZerwana gałąź runęła na dwie dziewczyny. O krok od tragedii w świdnickim parku