Strona główna Sport Piłka ręczna Nie zamierzają schodzić ze zwycięskiej ścieżki

Nie zamierzają schodzić ze zwycięskiej ścieżki

0

Trwa znakomita seria młodych Szarych Wilków występujących w rozgrywkach Dolnośląskiej Ligi Młodzików. W miniony weekend obie nasze drużyny dopisały do swojego dorobku kolejne komplety punktów!

Starszy zespół prowadzony przez trenera Maksymiliana Palenia wysoko pokonał w Kątach Wrocławskich GOKiS 43:23 (21:13) i umocnił się na pozycji lidera grupy A. Świdniczanie wykorzystali w tym meczu swoje atuty, górując nad rywalami szybkością, siłą fizyczną i skutecznością. Po wyrównanym początku ŚKPR od dziesiątej minuty zdecydowanie przejął inicjatywę i systematycznie powiększał przewagę

GOKiS Kąty Wrocławskie – ŚKPR I Świdnica 23:43 (11:12)

ŚKPR I: Smalec, Szwaczek, Jarosz – Bieryt 11, Polus 8, Popławski 5, Sz. Paluch 4, Folcik 4, Laska 3, Słomiński 3, Turzański 2, Walaszczyk 2, Bednarz 1, Sz. Błaszczyk.

Także na wyjeździe swój mecz wygrała młodsza drużyna trenera Krzysztofa Terebuna. Szare Wilczki pokonały Chrobrego Żórawina 35:24 (16:16). Pierwsza połowa nie zwiastowała tak efektownego i wysokiego zwycięstwa. Gospodarze często byli na prowadzeniu, a na przerwę schodzono przy wyniku remisowym. Druga połowa była już jednak popisem naszego młodego zespołu, który ostatecznie pokonał rywali różnicą jedenastu trafień. Miejscowym bardzo dał się we znaki Dawid Czerwiński. Rozgrywający ŚKPR-u zdobył aż 16 goli.

Chrobry Żórawina – ŚKPR II Świdnica 24:35 (16:16)

ŚKPR II: Anioł – Czerwiński 16, Surma 7, D. Błaszczyk 5, Bagiński 3, Ruszaj 2, Czapla 1, Marek 1, Pamuła, Szychowski, Szczygieł, Choiński.