Strona główna Artykuł sponsorowany Co robić jesienią w Warszawie?

Co robić jesienią w Warszawie?

0

Warszawa jesienią oferuje wiele ciekawych imprez kulturalnych. Wrzesień, październik i listopad to najlepsze miesiące, aby wybrać się do teatru. W repertuarach nie brakuje premier! Uwagę przyciągają ciekawe wystawy w muzeach i długa lista koncertów.  Warszawa na weekend kulturalny to doskonały pomysł. Co grają na scenach? Gdzie zatrzymać się na nocleg?

Kulturalna Warszawa na jesień
Ciekawe atrakcje w stolicy przyciągają na rodzinne wypady z dziećmi, wyjazd z przyjaciółką lub samotny weekend. Żadne inne polskie miasto nie ma tylu wystaw w muzeach, bogatego repertuaru premier i koncertów, co Warszawa. Jesienią nadarza się świetna okazja do odwiedzenia nowych miejsc, które pojawiły się na kulturalnej mapie stolicy. Wejściówki można bez problemu zarezerwować przez portale, sprzedające bilety na wydarzenia. Podobnie z noclegiem – wystarczy wejść na stronę np. warsawplazahotel.pl, sprawdzić ofertę weekendową i zarezerwować pokój ze śniadaniem.

Warszawa na weekend w hotelu ****
Oferta hotelowa w stolicy jest naprawdę bogata. Jesienią odbywa się mnóstwo konferencji, imprez targowych i szkoleń firmowych. Organizatorzy z dużym wyprzedzeniem muszą rezerwować miejsca dla uczestników spotkań. Pod względem cen noclegów Warszawa na weekend może okazać się znacznie tańsza, niż w ciągu tygodnia. Wypada też dużo korzystniej od niejednego hotelu w miejscowości turystycznej nad morzem, czy w górach.

Poza komfortowym pokojem w hotelu warto skorzystać z wykwintnej restauracji, stylowego baru i całodobowej siłowni. Te miejsca zdecydowanie pozwolą oderwać się od codziennej rutyny, zadbają o kubki smakowe i kondycję całego ciała. Wieczorem natomiast można wyjść na miasto i zadać szyku na premierze sztuki w jednym z warszawskich teatrów.

Warszawa na jesień w Łazienkach Królewskich
Są takie miejsca w stolicy, które trzeba odwiedzić i sprawdzić jak wyglądają o różnych porach roku. Stare miasto, Plac Zamkowy z Zamkiem Królewskim i oczywiście Ogród Saski z okazałą fontanną do takich właśnie należą. I oczywiście Łazienki z Pałacem na Wodzie!

Spacer w Łazienkach Królewskich to jedna z najbardziej urokliwych atrakcji, jakie oferuje Warszawa na jesień. Z rodziną, z przyjaciółmi lub samotnie warto odwiedzić magiczne miejsca. Starodrzew w parku mieni się kolorami jesieni, a Pałac na Wyspie zyskuje szczególnie barwną oprawę. Łazienki Królewskie do doskonały plener na sesję zdjęciową, która uwieczni, jak piękna jest Warszawa jesienią.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułFundacja „Krzyżowa” o sytuacji na polsko-białoruskiej granicy. Oświadczenie w obronie praw człowieka
Następny artykułZe Świdnicy na testy w utytułowanym włoskim klubie!