Strona główna Artykuł sponsorowany Atas – nowa twarz nauki języków

Atas – nowa twarz nauki języków

0
Angielski i niemiecki należą do najpopularniejszych szkolnych przedmiotów. Najpewniej uczysz się tych języków już od lat. Zdarza się też szansa nauki hiszpańskiego. Czujesz jednak, że wiedza, którą czerpiesz, jest niewystarczająca. Co wtedy? Bez obaw – wystarczy wybrać się na obóz językowy pod okiem profesjonalistów. Jak znaleźć idealny wyjazd edukacyjny?

Nauka dla młodzieży
Szkoła często jest miejscem, w którym nauka bywa nużąca. Wynika to z tego, jak przygotowany jest program. Niektórzy nauczyciele starają się tak prowadzić zajęcia, aby te nie były monotonne, jednak nie zawsze jest taka możliwość. Podręcznik, ćwiczenia, kaseta – i tak niemalże w kółko. Praktycznie żadnych zajęć stymulujących umysł, pobudzających do działania. Czy ktoś kiedyś uczestniczył w zajęciach, które pokazuje się w telewizyjnych programach? Nie – nikt nie robił sekcji żaby ani niesamowitych doświadczeń na przedmiotach ścisłych.

Podobnie jest z językiem obcym. Niewielu nauczycieli wychodzi poza wyznaczony schemat. Wynika to często z przemęczenia oraz ogólnej pozycji tego zawodu, który od lat jest niedoceniany. Trudno oczekiwać, aby nauka nowego języka w szkolnej ławce była doświadczeniem, które diametralnie odmieni nasze podejście do edukacji. Ale bez obaw. Uczyć można się też poza szkołą. Dla tych wszystkich pasjonatów powstała firma Atas – doświadczony organizator wyjazdów, na których uczyć młodzież będą doświadczeni, wyspecjalizowani eksperci.

Taki obóz to szansa, aby nie tylko nauczyć się nowego języka, ale też przeżyć wyjątkową przygodę – poznać nowych ludzi, kraje i kultury. Taka wycieczka pozwala również odpocząć, naładować baterie przed powrotem do szarej rzeczywistości. Wszystkie zajęcia są bowiem przygotowane w taki sposób, aby nauka i relaks szły w parze. Dzięki temu mózg szybciej chłonie nowe informacje i nie ma miejsca na nudę.

Jedź tam, dokąd chcesz!
Merytoryka obozów organizowanych przez Atas to jeden z niepodważalnych argumentów, aby wybrać się z nimi w podróż. Ale to nie wszystko. Firma stara się nie tylko przyciągać programem zajęć, ale też szerokim wachlarzem kierunków, które mogą obrać kursanci. A wybór jest bardzo atrakcyjny!

Języka angielskiego z Atasem można nauczyć się nawet w Stanach Zjednoczonych. Dla fanów bliższych podróży organizator przygotował imprezy w Irlandii i Wielkiej Brytanii, a miłośnicy relaksu na plaży mogą wybrać Cypr lub Maltę. Polska również jest w ofercie – a przecież nasz kraj ma wiele pięknych miejsc do zaoferowania. Bez problemu będzie można dopasować wyjazd do możliwości finansowych.

Należy jednak pamiętać, że mowa jest nie tylko o języku angielskim. W ofercie interesujące pozycje znajdą też ci, którzy chcą podszkolić się w innych językach. Na naukę niemieckiego można wybrać się Niemiec, a ci, którzy chcą biegle władać hiszpańskim, na pewno z przyjemnością będą chłonąć kolejne zagadnienia w Maladze.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułZderzenie na skrzyżowaniu
Następny artykułMonster Trucki opanują Świebodzice