Strona główna Wydarzenia Świdnica WenDo – bezpłatne warsztaty samoobrony dla kobiet

WenDo – bezpłatne warsztaty samoobrony dla kobiet

0

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zachęca świdniczanki do udziału w warsztatach samoobrony metodą WenDo. Oferta jest skierowana do pań w wieku od 18 do 60 lat.

Zdjęcie archiwalne

Nie są wymagane szczególne umiejętności, przygotowanie sportowe czy szeroka wiedza. Każda pani niezależnie od doświadczeń i poziomu sprawności może nauczyć się skutecznie bronić i dbać o swoje granice – informuje organizator. Są to zajęcia, które uczą kobiety, jak w każdej sytuacji: w miejscu publicznym, na ulicy, w pracy, w domu – przestać czuć się bezradną i bezbronną. Uczą także, jak reagować na przemoc. Wzmacniają poczucie pewności siebie i poczucie własnej wartości. Pomagają rozwiązywać konflikty, przełamać stereotypy, obawy, poczucie winy i wstyd.

Warsztaty są jednodniowe – 21 września, w godzinach od 13.00 do 18.00. Mieszkanki Świdnicy (w wieku od 18 do 60 roku życia) mogą zapisać się do udziału w warsztatach dzwoniąc do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Świdnicy od pn. do pt. w godzinach od 7.30 do 15.30 pod numer 602-621-749. Decyduje kolejność zgłoszeń.

/opr. red./

Poprzedni artykułKolejne śmieci wyciągnięte z Jeziora Bystrzyckiego. Pomagała Ewelina Flinta [FOTO]
Następny artykułNajlepsze meble do salonu: nowoczesne sofy