Strona główna Wydarzenia Świdnica Uczniowie ruszyli sprzątać teren wokół zalewu Witoszówka. W sobotę wielkie porządki na...

Uczniowie ruszyli sprzątać teren wokół zalewu Witoszówka. W sobotę wielkie porządki na Strzelnicy [FOTO]

0

Uczniowie Dolnośląskiego Zespołu Szkół Medyczno-Sportowych w Świdnicy wzięli udział w międzynarodowej kampanii „Sprzątania Świata”.

fot. Czysta Świdnica/UM Świdnica

Świdnicka młodzież jako cel swojej akcji obrała tereny wokół zalewu Witoszówka. – Trwa akcja sprzątania świata! Brawo młodzież z Dolnośląskiego Zespołu Szkół Medyczno-Sportowych w Świdnicy! Tereny zielone przy Zalewie Witoszówka błyszczą! – przekazali za pośrednictwem mediów społecznościowych świdniccy urzędnicy.

Już w sobotę mieszkańcy Świdnicy będą mogli przystąpić do wspólnej akcji porządkowania parku Strzelnica. – Spotkajmy się w najbliższą sobotę 18 września o godzinie 12.00 za dawnym marketem Tesco i posprzątajmy „Park Strzelnica”. Nikogo nie trzeba przekonywać, że jest to dziki zakątek Świdnicy – las w centrum miasta. Zapewniamy: rękawice i worki na śmieci. Prosimy zabrać ze sobą strój terenowy i dobry humor. Spotykamy się niezależnie od warunków atmosferycznych – zachęca organizator akcji, przewodniczący Rady Miejskiej w Świdnicy.

/mn/

fot. Czysta Świdnica/UM Świdnica

Poprzedni artykułJak wybrać dobre tabletki na odchudzanie?
Następny artykułRoman Szełemej zwolniony dyscyplinarnie z wałbrzyskiego szpitala. „To polityczna zemsta”