Strona główna Wydarzenia Jaworzyna Śląska Świetna zabawa i 5 tysięcy na akcje charytatywne

Świetna zabawa i 5 tysięcy na akcje charytatywne

0

Spotkania z żołnierzami, sportowcami i muzykami towarzyszyły uczestnikom pierwszego pikniku rodzinnego, zorganizowanego przez lokalną Fundację Jaworzyńska Pozytywka. Przy dobrej zabawie w Jaworzynie Śląskiej szeroko otwierały się portfele, dzięki czemu udało się pozyskać 5 200 złotych, które zasilą akcje charytatywne.

4 września dopisała piękna pogoda i nie zabrakło chętnych do skorzystania z licznych atrakcji. – Nie zbrakło wojskowego sprzętu i wszelkich militariów, spotkań z aktywnymi żołnierzami, weteranami i członkami służb specjalnych. Można było skorzystać z symulatora wypadku, alkogogli i symulatora jazdy samochodem, obejrzeć sprzęt ratowniczy. Odbyły się konkursy w strzelaniu z broni pneumatycznej, konkurs w skoku w dal z mistrzem Polski Mateuszem Jopkiem. Można było także spróbować swoich sił na rowerowym torze przeszkód. Nie brakowało stoisk z pysznymi ciastami oraz koncertów – Natalii Widuto i Verde. Przez cały czas trwania wydarzenia można było zaszczepić się przeciwko COVID-19 jednodawkowym preparatem Johnson&Johnson – informuje Urząd Miejski w Jaworzynie Śląskiej.

Zebrane datki fundacja przeznaczy na akcje na rzecz dzieci z Kliniki Kardiologii Centrum Zdrowia Matki Polski w Łodzi oraz na przygotowanie paczek dla podopiecznych Domu Wsparcia dla Powstańców Warszawskich.

Zdjęcia Jaworzyńska Pozytywka

Poprzedni artykułDo czego służy aparat USG?
Następny artykułLem będzie spoglądać na Świdnicę. Powstaje nowy mural! [FOTO]