Strona główna Sport Inne Fantastyczna akcja – darmowe zajęcia tenisa dla uczniów!

Fantastyczna akcja – darmowe zajęcia tenisa dla uczniów!

0

Ze znakomitą inicjatywą wyszli przedstawiciele kortów Break Point zlokalizowanych na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W siódmą rocznicę śmierci Wiesława Kułakowskiego zapraszają uczniów świdnickich szkół na korty tenisowe. Bezpłatnie udostępnione będą miejsca do gry, rakiety, piłki i pomoce dydaktyczne.

Pan Wiesiu jest cały czas w naszych sercach. Czujemy, że wciąż jest z nami i nas wspiera. W siódmą rocznicę śmierci pamiętając o jego cudownych inicjatywach, korty tenisowe Break Point znajdujące się na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji organizują akcję pod hasłem ,,Tenis ziemny na lekcjach w-f”. Dla wszystkich placówek szkolnych na terenie powiatu świdnickiego nieodpłatnie udostępniamy korty, rakiety, piłki i pomoce dydaktyczne – przekazuje Aleksandra Wierzyk z Break Point Tenis&Bar.

Akcja rozpoczęła się w środę, 15 września i potrwa równo miesiąc – do 15 października. Rezerwacje kortów i wszelkie informacje dla nauczycieli i dyrekcji szkół pod numerem telefonu: 884 658 486 u Łukasza Zięty, instruktora tenisa ziemnego z uprawnieniami PZT, zarządzającego kortami Break Point.

/MDvR/