Strona główna Wydarzenia Świdnica Będą debatować o wpływie pandemii na branżę turystyczną. Polsko-czeski kongres w Świdnicy

Będą debatować o wpływie pandemii na branżę turystyczną. Polsko-czeski kongres w Świdnicy

1

W ramach projektu „Turystyka – wspólna sprawa” realizowanego przez miasta Świdnica i Trutnov, 5 i 6 października odbędzie się Kongres Turystyki Polsko-Czeskiej. Będzie to okazja do dyskusji m.in. na temat wpływu aktualnej pandemii na branżę turystyczną. Poruszone zostaną tematy wspólnego dziedzictwa na polsko-czeskim pograniczu w kontekście produktów i interpretacji dziedzictwa, jak również zjawisk w nowych mediach – influence marketing czy blogosfery.

Kongres zaplanowany jest w formie tradycyjnego spotkania. Na liście osób, które wygłoszą prelekcje i poprowadzą warsztaty merytoryczne dla uczestników są, m.in.: prof. WSB dr hab. Marek Nowacki, prof. UEW dr Piotr Zawadzki, prof. AWF dr hab. Zygmunt Kruczek, mgr Marek Ciechanowski z Dolnośląskiej Izby Turystyki, prof. UEW dr hab. Piotr Gryszel. Podczas kongresu zostaną ogłoszone wyniki plebiscytu na „Najlepszy produkt i usługę turystyczną polsko-czeskiego pogranicza”.

Odsyłam do szczegółowego programu wydarzenia. Jestem przekonany, że każdy znajdzie dla siebie coś ważnego i ciekawego. Po zakończeniu obrad merytorycznych, w pierwszym dniu, zaplanowany został networking w klubie Bolko wraz z uroczystą kolacją, koncertem oraz galą wręczenia nagród i wyróżnień – mówi Jacek Piekunko, dyrektor wydziału promocji Urzędu Miejskiego w Świdnicy.

Szczegółowy program oraz zapisy dostępne są na stronie projektu www.turystykawspolnasprawa.pl.

/UM Świdnica, opr. mn/

Poprzedni artykułWarto studiować w PWSZ w Wałbrzychu
Następny artykułTrwa remont drogi w Jugowej [FOTO]