Strona główna Artykuł sponsorowany Wizja przyszłości z automatyzacją procesów przemysłowych

Wizja przyszłości z automatyzacją procesów przemysłowych

0
Technologiczne wsparcie przemysłu nie tylko zwiększa wydajność produkcji, ale także pozwala na kontrolę procesów oraz jakości produktu. Firma Fitech od ponad 25 lat dostarcza zaawansowane rozwiązania do automatyzacji, robotyzacji i kontroli jakości procesów przemysłowych, w wielu branżach. Jej oferta obejmuje również działalność w tematyce sztucznej inteligencji. Lista korzyści, jakie klienci mogą uzyskać dzięki współpracy z marką Fitech, wydaje się być niekończąca.

Automatyka i roboty
Jakie korzyści płyną z wykorzystania automatyki i robotyki przemysłowej w swojej produkcji? Jedną z najważniejszych zalet jest znaczna poprawa efektywności linii produkcyjnej i przyspiesza procesy. Zwiększenie wydajności prowadzi oczywiście do znacznie większych zysków, ale to nie wszystko. Czynniki te powodują, że produkcja, która wykorzystuje wysokie technologie, staje się zdecydowanie bardziej konkurencyjna i unikatowa. Należy również pamiętać, że automatyzacja i robotyzacja pozwalają minimalizować zarówno koszty produkcji, jak również błędy w procesach.

Wykorzystanie inteligentnych robotów sprawia, że produkcja staje się intuicyjna, uniwersalna i dostosowana do szybko zmieniających się warunków. Jednocześnie taka linia zwiększa bezpieczeństwo pracy człowieka w jej pobliżu oraz minimalizuje odpady produkcyjne, dlatego ma ogromny wpływ na ochronę środowiska.

Właśnie ze względu na te zalety, automatyzację dostarczaną przez markę Fitech, stosuje się w branżach: elektronicznej, przemysłowej, samochodowej, oświetleniowej, a nawet medycznej. Największym atutem oferty są systemy oparte o samodzielnie tworzone projekty, własne oprogramowanie, algorytmikę, a także najwyższej jakości komponenty, dostarczane od renomowanych partnerów technologicznych. Marka Fitech oferuje modułowe i elastyczne rozwiązania, stanowiska typu in-line i off-line, automatyzację procesów i linii produkcyjnych, a także szyte na miarę rozwiązania, a wszystko w pełni zoptymalizowane czasowo i kosztowo.

Ważnym aspektem jest możliwość idealnego dopasowania rozwiązań dla potrzeb każdej produkcji. Dzięki temu wszelkie zadania wykonywane na liniach, mogą być udoskonalone i zoptymalizowane, aby osiągały jak najwyższą wydajność. Firma Fitech automatyzuje:

 • montaż,
 • lutowanie,
 • pakowanie,
 • dozowanie,
 • skręcanie,
 • silikonowanie,
 • znakowanie,
 • testowanie,
 • depenelizację.

Czym jest technologia AI?
Oprócz realizacji projektów z dziedziny high-tech, marka Fitech wyznacza także trendy i prowadzi projekty badawczo-rozwojowe, skupione na wykorzystaniu sztucznej inteligencji w automatyzacji procesów produkcyjnych, zarówno przy robotyzacji, jak i kontroli jakości. Z ogromnym powodzeniem zakończyły się projekty marki Fitech, polegające na opracowaniu metody kontroli wizyjnej, rozpoznawania obiektów i montażu precyzyjnego. Wszystkie zostały również przetestowane – realne środowisko produkcyjne pozwoliło dokładnie sprawdzić rozwiązania i przejść do kolejnego etapu dostosowywania do potrzeb wielu innych branż produkcyjnych.

Systemy testowe
Dlaczego proces testowania jest tak ważny? Ponieważ ma realny wpływ na jakość produktu końcowego, tworzonego na liniach produkcyjnych. Wydajne i skuteczne rozwiązania testowe pozwalają na osiągnięcie najwyższej jakości. Firma Fitech specjalizuje się w:

 • testach funkcjonalnych dla PCBA,
 • testach EOL,
 • testach bezpieczeństwa,
 • testerach światła,
 • kontroli optycznej,
 • wielokanałowych stacjach programowania,
 • testerach igłowych z oprogramowaniem do debugowania.

Software
Aby cała oferta usług marki Fitech była spójna i kompleksowa, nie mogło w niej zabraknąć oprogramowania, które tworzy w myśl realizacji planów i ambicji biznesowych każdego klienta. Indywidualne podejście do cech i warunków każdej produkcji pozwala wybrać najlepsze rozwiązania i zapewnić najwyższą wydajność. Wszystkie projekty są tworzone przez najlepszych specjalistów, którzy każdego dnia dokładają wszelkich starań, by klienci osiągali satysfakcję ze współpracy.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykuł15 nowych zakażeń koronawirusem na Dolnym Śląsku, trzy przypadki w powiecie świdnickim
Następny artykułBezpieczny wypoczynek nad wodą. Policja przypomina o zasadach