Strona główna Artykuł sponsorowany Starebabice.info, czyli najnowszy projekt Piotra Sochana

Starebabice.info, czyli najnowszy projekt Piotra Sochana

0
W Internecie można znaleźć wiele serwisów informacyjnych. Niektóre są przeznaczone do przekazywania informacji z całego kraju, a nawet świata, a inne udostępniają informacje dla danego miasta, powiatu czy gminy. Jednym z takich lokalnych serwisów jest strona starebabice.info, która obejmuje gminę Stare Babice, Warszawę oraz Ożarów. Premiera strony odbędzie się we wrześniu, ale już teraz można powiedzieć, że będzie to jeden z największych serwisów informacyjnych. Co dokładniej znajdziemy w tym serwisie?

Stare Babice – krótko o gminie
Stare Babice to gmina wiejska, która znajduje się w województwie mazowieckim, a dokładniej w powiecie warszawskim zachodnim. Część jej powierzchni leży w otulinie i na terenie Kampinoskiego Parku Narodowego. Znaczną część gminy zajmują użytki rolne oraz leśne. Jest to pełne zieleni i spokoju miejsce. Dużą zaletą gminy jest również to, że znajduje się ona blisko Warszawy. Gminę zamieszkuje około 20 tysięcy osób, ale ta liczba stale rośnie, bo coraz więcej decyduje się na zamieszkanie właśnie w takich miejscach, czyli pełnych spokoju, ale również blisko dużych miast.

Serwis starebabice.info
Jedyną rzeczą jakiej nie miała gmina Stare Babice to dobry serwis informacyjny dla mieszkańców. Jednak Piotr Sochan postanowił to zmienić. Wiedział doskonale czego potrzebują mieszkańcy, bo sam jest jednym z nich, i stworzył serwis, który maksymalnie ma spełnić ich potrzeby i oczekiwania. Serwis starebabice.info będzie jednym z największych i niezależnych portali dla mieszkańców, który obejmie nie tylko Stare Babice, ale również Warszawę i Ożarów. Dzięki tej stronie mieszkańcy będą mogli być zawsze na bieżąco z lokalnymi sprawami.

Co znajdziemy na stronie?
Strona jest stworzona z myślą o mieszkańcach, więc będzie maksymalnie dopasowana pod ich potrzeby. W związku z tym znajdziemy tam najnowsze wiadomości, doniesienia czy plotki. Sprawdzimy aktualne wydarzenia, koncerty, problemy czy utrudnienia. Oprócz tego będzie można przeczytać o ważnych miejscach, które znajdują się w gminie. Portal będzie zawierał wszystko, co będzie ważne dla mieszkańców. Celem serwisu będzie ułatwienie dostępu do informacji mieszkańcom oraz stworzenie miejsca, którego każdy mieszkaniec potrzebuje. Dzięki tej stronie już zawsze będą oni migli być na bieżąco z lokalnymi sprawami.

Facebook
Dopełnieniem działania całego serwisu jest grupa i fanpage na Facebooku. Oba te miejsca przeznaczone są dla mieszkańców, zarówno obecnych, jak i przyszłych, aby umożliwić im jeszcze wygodniejsze śledzenie aktualnych wiadomości. Mają także ułatwić komunikację pomiędzy mieszkańcami. W ten sposób będą oni mogli poruszać lokalne problemy, wymieniać się najnowszymi informacjami oraz czytać o aktualnych wydarzeniach. Grupa i fanpage maja stworzyć „sieć” komunikacji pomiędzy mieszkańcami. Premiera strony odbędzie się we wrześniu, ale grupa i fanpage już działają, wiec można już teraz tam dołączyć. Jeśli chcesz to zrobić to skorzystaj z linków dostępnych na stronie starebabice.info, które bezpośrednio przekierują cię w oba te miejsca. Możesz także wyszukać grupę i fanpage na Facebooku, wtedy należy wpisać w wyszukiwarce frazę „Stare Babice info”, a następnie odnaleźć oba te miejsca.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułZnamy zwycięzców kolejnego wakacyjnego turnieju
Następny artykułTriumf naszego zachodniego sąsiada