Nieuwaga jednego z kierowców doprowadziła do kolizji z udziałem trzech samochodów osobowych. Nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło dzisiaj, 16 sierpnia na drodze wojewódzkiej 382 ze Świdnicy do Strzegomia. Jak ustalili policjanci Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Świdnicy, kierujący pojazdem Renault, jadąc od Świdnicy prawidłowo wykonywał manewr skrętu w drogę na Olszany. Jadący za nim kierowca Mercedesa zagapił się i uderzył w tył Renault, a rykoszetem uderzone zostało auto nadjeżdżające od strony Strzegomia.

Nikt nie ucierpiał, na drodze występowały utrudnienia. Kierowca Mercedesa został ukarany mandatem i punktami karnymi za spowodowanie kolizji i brak zapiętych pasów bezpieczeństwa. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi.
/red./

![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/ul.-Okrezna-238x178.jpg)


![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/ul.-Okrezna-100x75.jpg)

![Zdarzenie drogowe na skrzyżowaniu z łącznikiem [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/zderzenie-3-100x75.jpg)

![Nowowiejski w jazzowej odsłonie. Wyjątkowy koncert trzech znakomitych artystów wkrótce w Świdnicy [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Promo-Nowowiejski-plakat-100x75.jpg)
![Koncert z piosenkami Barbry Streisand już za tydzień w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Daria-Iwan_kadr-100x75.jpg)