Strona główna Wydarzenia Świdnica Kolorowe pożegnanie wakacji przełożone o tydzień

Kolorowe pożegnanie wakacji przełożone o tydzień

0

Planowane na najbliższy piątek Święto Kolorów, które miało odbyć się w świdnickim Parku Centralnym, zostało przełożone na przyszły tydzień. Na taki krok zdecydowano się z uwagi na prognozowane złe warunki atmosferyczne.

Według pierwotnych planów, wydarzenie w Parku Centralnym miało odbyć się 27 sierpnia w godzinach od 16.00 do 20.00. Wczoraj poinformowano jednak o zmianie terminu. – Ze względu na prognozowane złe warunki atmosferyczne Festiwal Kolorów zostaje przeniesiony na 3 września – poinformowała Młodzieżowa Rada Miasta Świdnica. Bez zmian pozostają godziny, w których odbywać się będzie barwna impreza.

Jakie atrakcje czekać będą na uczestników wydarzenia? – Daj się ponieść kolorowemu szaleństwu! Przygotowaliśmy dla Was aż 9 kolorów proszków! Przyjdź ze swoimi znajomymi i wspólnie pokolorujcie się nawzajem w rytm najlepszej muzyki granej przez naszych DJów! Przewidujemy także konkursy z nagrodami, bańki mydlane oraz pokazy taneczne – zachęcają organizatorzy Święto Kolorów. Wstęp na imprezę jest darmowy.

/opr. mn/

Poprzedni artykułStłuczenia i siniaki – jak szybciej się ich pozbyć?
Następny artykułNajważniejsze informacje o zaprawach tynkarskich