Strona główna Wydarzenia Świdnica Już dzisiaj warsztaty z jazdy na wrotkach

Już dzisiaj warsztaty z jazdy na wrotkach

0

Taniec na wrotkach czy sobotni poranek w hamaku w środku miasta – brzmi intrygująco? To przeżycia, których może doświadczyć świdnicka młodzież, dzięki działaniom Fundacji Ładne Historie, która na koniec wakacji nie zwalnia tempa i wciąż zaprasza do udziału w ciekawych aktywnościach.

Jeszcze dziś, w środę 18 sierpnia, odbędą się kolejne #OtwarteWarsztatyMłodzieżowe w ramach akcji Pumptrack 1.0 na świdnickim skateparku przy Polnej Drodze 2, gdzie od połowy czerwca co tydzień można spróbować różnych dyscyplin, których uczą pasjonaci w swoich dziedzinach. Tym razem wyjątkowo niszowe zajęcia – warsztaty wrotkarskie prowadzone przez Olgę Świątek, podczas których uczestnicy/czki nauczą się podstaw jam/rythm skatingu, czyli tańca na czterech małych kółkach! Start już o godzinie 17:00.

Aby wziąć udział w zajęciach trzeba wyciągnąć z szafy swoje wrotki, komplet ochraniaczy na kolana, łokcie i nadgarstki (kask można wypożyczyć na miejscu), zapisać się poprzez formularz online dostępny tutaj: https://forms.gle/8L2z1hVm61qSErvD9, wydrukować zgodę rodzica otrzymaną na maila i do dzieła! A jak nie zdążysz się zapisać, przyjdź z rodzicem/opiekunem na Polną Drogę 2, tam wypełnijcie zgodę i dołącz do zajęć!

Olga specjalizuje się w jam/rythm skatingu, jest byłą zawodniczką roller derby, która ostatecznie przeniosła się z wrotkami na parkiet taneczny! Pod jej czujnym okiem będziecie mogli postawić pierwsze kroki na wrotkach, a dla bardziej zaawansowanych będzie okazja zgłębić tajniki tańca na wrotkach.

Jeszcze w sierpniu na dobre zakończenie wakacji Ładne Historie zapraszają na ostatnie warsztaty w hamakach dla dzieci i młodzieży – Odetchnij z naturą w ramach #OtwartejPracowniMłodzieżowej. W sobotni poranek 28 sierpnia w Parku Sikorskiego spotkają się z Wami dwie psycholożki – Sylwia Łopacka (grupa wiekowa 10-14 lat) oraz Agnieszka Kozak (grupa wiekowa 15-19 lat), które zaproszą uczestników/czki do doświadczania przyrody wszystkimi zmysłami po to, by zatrzymać się na chwilę, odetchnąć bez maseczki oraz zastanowić się jak się czujemy bez cywilizacyjnych zakłóceń, szumu miasta i urządzeń cyfrowych. Czyli krótko mówiąc wrzucić na luz!

Aby wziąć udział w zajęciach wystarczy wysłać formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/ahUvaJYUap3eiLiU9 i z wypełnioną zgodą przyjść do parku na wyznaczoną godzinę.

/Informacja Fundacji Ładne Historie/

Poprzedni artykułRekordowa zbiórka krwi dla Igi
Następny artykułMobilne punkty szczepień w całym powiecie świdnickim. Sprawdź terminy i miejsca!