Strona główna Artykuł sponsorowany Jak szybko sprzedać niepotrzebne meble, ubrania czy sprzęt AGD?

Jak szybko sprzedać niepotrzebne meble, ubrania czy sprzęt AGD?

0

Masz w domu zbędne przedmioty i urządzenia: odzież, sprzęt AGD i RTV, meble, komputer lub dowolne inne artykuły? Nie musisz ich wyrzucać. Daj im drugie życie, sprzedając je w dobrej cenie osobom, które ich potrzebują.

W jaki sposób sprzedać niepotrzebne przedmioty? Sposobów jest kilka, ale z pewnością najskuteczniejszym jest skorzystanie z profesjonalnych serwisów ogłoszeniowych.

Dodaj ogłoszenia darmowe – to bardzo proste
Portale oferujące darmowe ogłoszenia, takie jak https://www.bazos.pl/, pozwalają na szybkie i bezproblemowe dodanie ogłoszenia o chęci sprzedaży danego produktu. Serwis zawiera mnóstwo kategorii, dzięki którym możesz sprzedać niemal wszystko. Znajdziesz tutaj m.in. kategorie dotyczące motoryzacji, sprzętu komputerowego, telefonów, akcesoriów do domu i ogrodu, książek, ubrań, zabawek dla dzieci oraz wielu, wielu innych. Co ważne, możesz dodać darmowe ogłoszenia bez rejestracji. Nie musisz więc zakładać konta w portalu, co stanowi dużą zaletę i skutecznie wyróżnia portal wśród konkurencji.

Jak dodać ogłoszenie?
Aby dodać bezpłatne ogłoszenia, wystarczy wejść na portal Bazos.pl. W prawym górnym rogu znajduje się odnośnik Dodaj ogłoszenie. Po jego kliknięciu zostaniesz przeniesiony na podstronę, na której będziesz mógł dodać swoje ogłoszenie.

Najpierw musisz podać swój numer telefonu, dzięki któremu potencjalni kupujący będą mogli się z tobą kontaktować w sprawie przedmiotu. Nie martw się, numer ten nie zostanie nigdzie wykorzystany przez serwis. Co więcej, nie będzie również wyświetlany na stronie. Musisz podać prawidłowy numer, ponieważ zostanie na niego wysłany specjalny kod aktywacyjny, który należy wpisać na stronie.

Kolejne kroki dotyczą wyboru kategorii, w której umieszczone zostanie ogłoszenie. Pamiętaj, aby wybrać dział mądrze i prawidłowo. Jeśli przykładowo sprzedajesz komputer, to nie umieszczaj go w dziale Meble, ponieważ nikt tam nie będzie go szukał. W ten sposób stracisz możliwość zakupu towaru przez rzeczywiście zainteresowane nim osoby, które poszukują takich przedmiotów w sieci. Ponadto administrator, który trafi na to ogłoszenie, usunie je z serwisu.

Po wyborze kategorii, możesz już uzupełniać szczegóły ogłoszenia. Dodaj opis i tytuł ogłoszenia, a także Twój kod pocztowy. Dzięki temu potencjalny kupiec będzie wiedział, gdzie mieszkasz i w związku z tym dowie się, w jakich okolicach może odebrać przedmiot w przypadku osobistego spotkania.

Do każdego ogłoszenia możesz bezpłatnie dodać 5 zdjęć. Wybierz fotografie, które najlepiej pokazują prezentowany przedmiot. Ważne, aby były one wyraźne, co wpłynie na zainteresowanie kupujących. Fotografie muszą być w formacie .jpeg. Mogą mieć natomiast dowolne wymiary, ponieważ i tak zostaną automatycznie zmniejszone do rozmiaru 800 x 800 pikseli.

Na zakończenie uzupełnij swoje dane kontaktowe, czyli telefon, e-mail oraz nazwisko. Wybierz też hasło, które posłuży Ci do edytowania bądź usunięcia ogłoszenia.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułKolejne transfery biało-zielonych
Następny artykułProgramy motywacyjne – rodzaje i zalety