Strona główna Artykuł sponsorowany Balony z pudełka – zaskakujący prezent dla Twoich bliskich

Balony z pudełka – zaskakujący prezent dla Twoich bliskich

0

Balony powszechnie kojarzą się ze świętowaniem różnych uroczystości i radosną zabawą. Można wykorzystać je w czasie urodzin, wesel, imprez karnawałowych i balów sylwestrowych. Równie dobrze można użyć ich do obdarowania bliskich osób. Pomoże w tym poczta balonowa.

Poczta balonowa – co to takiego?
Czym jest poczta balonowa? To wyjątkowa usługa, która polega na wysyłaniu pudełek wypełnionych balonami. Balony urodzinowe, na narodziny dziecka lub z okazji rocznicy ślubu to idealny prezent dla każdego, kto uwielbia niespodzianki. Przesyłka jest w całości wypełniona uroczymi balonami z helem. Po jej otwarciu w powietrze wzbijają się serduszka, gwiazdki lub klasyczne balony z wybraną dedykacją.

Zamawiający wysyłkę kreatywną może ustalić datę dostawy pudełka, by wręczyć upominek w dniu urodzin lub po powrocie świeżo upieczonej mamy ze szpitala do domu. Na adres dostawy dowozi się dowolną ilość balonów w kartonie, do którego można dołączyć również inny podarunek. Obdarowany może znaleźć w pudle pluszowego misia, słodycze, a także inne przedmioty, których zażyczy sobie zamawiający.

balony na prezent

Obdarowana osoba może mieszkać na terenie całej Polski. Balony z dostawą docierają wszędzie, nawet w dni wolne od pracy. Dzięki temu niespodziankę można zrobić każdemu w dowolnie wybranym czasie.

Wspaniały prezent na wiele okazji
Balony na prezent są idealnym pomysłem na wiele okazji. Można zamówić je na urodziny dziecka, rodziców lub żony. Balony zrobią niesamowite wrażenie również w walentynki, gdy chłopak zechce sprawić przyjemność swojej dziewczynie lub narzeczonej. Jest to wyjątkowo romantyczna i subtelna niespodzianka, która wzbudza ciepłe emocje bez względu na wiek.

Poczta z balonami stanowi alternatywę dla kwiatów i klasycznych słodkości. Balony z wybraną dedykacją można wysłać do bliskich, nawet gdy mieszka się w innym kraju setki kilometrów dalej. Zamówienie jest w całości realizowane na terenie Polski. Wystarczy je opłacić, wybrać dowolny kolor balonów, ich kształt oraz termin dostawy. Na życzenie do paczki dołączone będą czekoladki, pluszowe maskotki, kawa lub inne przedmioty. Zamawiający nie musi się dzięki temu martwić, że przesyłka opóźni się lub zniszczy w długiej trasie.

balony z dostawą

W poczcie balonowej znajdzie się także gotowe zestawy na Dzień Matki, z okazji baby shower i urodzinowe, uzupełnione o confetti lub czapeczki dla gości na przyjęciu. Dzięki takiemu wyborowi z pewnością znajdzie się dokładnie taki zestaw balonów, jaki chciałby otrzymać bliski przyjaciel lub członek rodziny.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułZ Torunia polecą balonami po Puchar Gordona Bennetta. Wśród pilotów świdniczanin
Następny artykułCo grają w kinie? [REPERTUAR CINEMA3D]