Strona główna Artykuł sponsorowany Żabka – opinie o współpracy

Żabka – opinie o współpracy

0

Jako sklep, Żabka opinie zbiera bardzo dobre. Klienci cenią sobie jej dostępność, bogaty wybór sprawdzonych towarów, korzystne promocje, długie godziny otwarcia – także w niedzielę – możliwość nadania i odbioru przesyłek, nabycia kawy i ciepłych przekąsek czy opłaty rachunków. A Żabka franczyza? Czy warto do niej przystąpić? Jakie ma franczyza opinie wśród Polaków? Sprawdź.

Franczyza – opinie o tej formie działalności
Franczyza polega na tym, że franczyzobiorca płaci franczyzodawcy w zamian za możliwość prowadzenia punktu pod jego marką. Dostaje też dostęp do sieci dostaw oferowanych produktów, reklamę w mediach czy pomoc przy urządzeniu lokalu. Dlatego franczyza opinie ma dobre przede wszystkim jako forma działalności nadająca się dla zaangażowanych i pracowitych.. Dzięki wsparciu ze strony sieci Żabka, franczyza jest łatwiejsza dla początkujących – nie musimy samodzielnie mierzyć się z każdym problemem.

Żabka – opinie o dochodach
Dochody w przypadku prowadzenia Żabki uwarunkowane są wysokością obrotów miesięcznych, a te różnią się w różnych punktach. Wpływa na nie lokalizacja sklepu, lokalna konkurencja, ale też np. sposób zarządzania. Dla początkujących przedsiębiorców Żabka przygotowała promocję zabezpieczającą ich przychody przez pierwszy rok prowadzenia sklepu. Przedsiębiorca może liczyć na minimalny przychód gwarantowany na poziomie 17000 złotych miesięcznie oraz do 12 tysięcy na rozwój biznesu. To daje spory komfort i bezpieczeństwo finansowe. Oferta obejmuje nowych franczyzobiorców, którzy umowę franczyzową podpisali przed końcem lutego 2022 roku i dotyczy tylko pierwszego sklepu otwartego w ramach sieci Żabka. Franczyza w takim wydaniu wydaje się jednak niezwykle kuszącą możliwością.

Żabka – opinie o rozpoczęciu współpracy
Opinie o rozpoczęciu współpracy z siecią Żabka są na ogół bardzo pozytywne. Wynika to z faktu, że sieć szkoli swoich nowych partnerów, dzięki czemu nawet niedoświadczeni przedsiębiorcy dostają porcję przydatnej, praktycznej wiedzy. Ponadto są oni objęci wsparciem sieci i mogą liczyć na pomoc w trudnych sytuacjach przez cały okres współpracy. Ważne jest też to, że Żabka cieszy się bardzo dużą rozpoznawalnością, co już na samym starcie zapewnia przypływ klientów.

/Artykuł sponsorowany/