Strona główna Artykuł sponsorowany WordPress: wsparcie, pomoc i opieka – na czym polegają?

WordPress: wsparcie, pomoc i opieka – na czym polegają?

0
Założenie strony internetowej w dzisiejszych czasach nie sprawia większego problemu. Do wyboru są darmowe platformy takie jak na przykład WordPress, gdzie zbudowanie strony polega na skorzystaniu z kreatora. Jednak jak każdy system CMS wymaga on aktualizowania czy też ochrony przed wirusami i infekcjami, a to już nie jest takie proste. Z pomocą, więc przychodzi wsparcie WordPress. Na czym to polega?

Wsparcie, opieka i pomoc WordPress – wszystko co musisz wiedzieć
Wsparcie od specjalistów WordPress to znakomita opcja, dla wszystkich, którzy nie radzą sobie z prowadzeniem strony internetowej od strony technicznej. Taka pomoc odbywa się na wielu płaszczyznach nie tylko na aktualizacji systemu, ale też na prawidłowym zainstalowaniu i aktualizacji wtyczek potrzebnych do dobrego funkcjonowania strony, a także do przeinstalowania całego szablonu. Błędy podczas konfiguracji albo instalacji mogą skutkować na przykład słabym wczytywaniem się strony co może wpływać na irytacje użytkowników, dlatego tak ważna jest wiedza na temat wszystkich usprawnień, które wykonuje się na WordPressie.

To nie wszystko. Pomoc WordPress zajmuje się, również usunięciem i zabezpieczeniem strony www przed wirusami i infekcjami. Jednak szkodliwe skrypty to nie wszystko co może się zdarzyć. Czasami może dojść do uszkodzenia plików, a nawet ich skasowania, przez co strona internetowa przestanie funkcjonować. Uchronienie się przed taką sytuacją to regularne backup’y, które wykonuje firma specjalizująca się w platformie WordPress.

Sprawdź jak wybrać najlepszy hosting WordPress.

Poza tym opieka to również szansa na pełen rozwój strony. Nie tylko w zakresie instalowania nowych wtyczek czy edycji szablonu, ale także pracami związanymi z webdesignem, zmianami programistycznymi, administracją oraz wdrożeniem certyfikatu SSL. To wszystko wraz z bieżącymi aktualizacjami, audytami i kontrolą strony pozwala na otrzymanie bezpiecznej i sprawnej witryny. Właściciel danej strony może skupić się na zadaniach, które rozwiną biznes, a wszystkim innym zajmą się specjaliści od  WordPress dbając o jakość pod kątem optymalizacji, szybkości i bezpieczeństwa.

Nie ulega więc wątpliwości, że wsparcie, pomoc i opieka WordPress to niezwykle dobre rozwiązanie dla strony. Właściciel witryny ma pewność, że obszar techniczny takiej strony będzie pod stałą kontrolą osób znających się na rzeczy.

Przeczytaj także jak naprawić popularne błędy WordPress.