Strona główna Wydarzenia Świdnica Wakacyjne warsztaty dla seniorów i dzieci

Wakacyjne warsztaty dla seniorów i dzieci

0

Seniorzy 60+ wraz z będącymi pod ich opieką dziećmi w wieku od 7 do 14 lat mogą podczas wakacji skorzystać z warsztatów, organizowanych przez miasto Świdnicę. Bezpłatne zajęcia zaplanowano na lipiec i sierpień 2021.

Fot. UM w Świdnicy

Na chętnych czekają zajęcia sportowe – „Zdrowy kręgosłup” – ćwiczenia wzmacniające i odciążające kręgosłup, warsztaty rozwijające umysł – integracja poprzez kreatywne gry i zabawy oraz wycieczki po Świdnicy i do miast partnerskich projektu, o różnorodnej tematyce, połączone z zajęciami w terenie.

Zapisy do poszczególnych grup już od poniedziałku, 21 czerwca prowadzić będzie Regionalna Informacja Turystyczna i Kulturalna w Świdnicy (Rynek 39-40) w godzinach od 10.00 do 18.00. Od 21 do 23 czerwca zapisywać się mogą tylko seniorzy wraz z dziećmi nad którymi będą sprawować opiekę. W przypadku wolnych miejsc, w kolejnych dniach będą prowadzone zapisy samych seniorów, chcących wziąć udział w warsztatach. Zapisywać się można osobiście lub telefonicznie (tel. 74 852 02 90). Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje więc kolejność zgłoszeń.

Uczestnicy muszą posiadać środki ochrony osobistej, czyli maseczki. Zaleca się nie branie udziału w zajęciach osób, które w ciągu ostatnich 14 dni miały kontakt z osobą, u której potwierdzono lub podejrzewa się zakażenie SARS-Cov-2, objętej kwarantanną, a także osób wykazujących objawy infekcji dróg oddechowych.

/UM w Świdnicy, opr. red./

Poprzedni artykułWeterynarz radzi: Opieka nad pupilem w upały
Następny artykułOstrzeżenie IMGW przed upałem