Strona główna Sport Inne Świdniczanie z dwoma medalami mistrzostw Polski w sumo!

Świdniczanie z dwoma medalami mistrzostw Polski w sumo! [FOTO]

0

Znakomicie wypadli reprezentanci UKS-u Judo Świdnica podczas rozgrywanych w Koronowie (województwo kujawsko-pomorskie) mistrzostwach Polski młodzików w sumo. Nasi fighterzy wrócili do domu z dwoma medalami rangi mistrzowskiej!

Tym razem wracamy z „tarczą” z imprezy mistrzowskiej w sumo. Po bardzo dobrych walkach naszych świdnickich sumitów (judoków) wracamy do Świdnicy z dwoma medalami w kolorze brązowym. W kategorii wagowej do 50kg najniższy stopień na podium wywalczył Maksym Kot, natomiast w kategorii do 60 kg, także na miejscu trzecim uplasowała się Urszula Janusz. Dodatkowo Ula w składzie drużyny żeńskiej MKS-u Juvenia Wrocław wywalczyła tytuł drużynowego mistrza Polski młodzików w sumo 2021. Serdecznie gratulujemy naszym wojownikom – ocenia trener Bartłomiej Zamęcki.

Poprzedni artykułCoraz mniej mieszkańców powiatu świdnickiego na kwarantannie. Jaka sytuacja w województwie i kraju?