Z powodu uruchomienia czujki przeciwpożarowej strażacy interweniowali w poniedziałek w banku przy ulicy Franciszkańskiej. Na miejscu nie stwierdzono żadnego zagrożenia.

Zgłoszenie o potencjalnym zagrożeniu w placówce bankowej w centrum Świdnicy wpłynęło do służb ratunkowych około godziny 9.45. – W budynku przy ulicy Franciszkańskiej włączyła się czujka systemu przeciwpożarowego. Po dojeździe naszych czterech zastępów stwierdzono, że nie doszło do pożaru – informuje Łukasz Grzelak z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świdnicy.
/mn/






![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Kliczkowska-100x75.jpg)

![Koncert z piosenkami Barbry Streisand już za tydzień w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Daria-Iwan_kadr-100x75.jpg)