Strona główna 112 Pędził 108 km/h przez Świdnicę

Pędził 108 km/h przez Świdnicę

4

Aż o 58 km/h przekroczył dozwoloną prędkość 48-letni kierowca, który został zatrzymany przez policjantów na terenie Świdnicy. Mężczyzna stracił uprawnienia do kierowania pojazdami na najbliższe trzy miesiące.

28 czerwca około godziny 7.00 zatrzymany został kolejny kierowca rażąco łamiący przepisy ruchu drogowego. Na terenie Świdnicy 48-letni mieszkaniec powiatu wrocławskiego na obowiązującej „pięćdziesiątce” pędził z prędkością 108 km/h. Kierujący pojazdem marki Opel stracił uprawnienia do kierowania pojazdami na najbliższe trzy miesiące. Na miejscu otrzymał także wysoki mandat, a na jego konto trafiło 10 punktów karnych – mówi Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji.

Policjanci apelują do kierowców o zdjęcie nogi z gazu, a także o ostrożną i rozważną jazdę. Przypominają przy tym, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych.

/KPP Świdnica, opr. mn/

Poprzedni artykułWielkie serca świdniczan. W rok udało się zebrać 10 ton nakrętek! Dochód z ich sprzedaży wspomógł leczenie maluchów [FOTO]
Następny artykułByła sołtys Krzyżowej usłyszy zarzuty w sprawie zagłodzenia psa? Śledczy prowadzą postępowanie