Strona główna Artykuł sponsorowany Bramy przemysłowe firmy Krispol

Bramy przemysłowe firmy Krispol

0

Bramy przemysłowe od firmy Krispol to technologia pełna innowacyjności. Jako jedni z pionierów tego typu urządzeń nie tylko wyznaczają drogę rozwoju, ale dbają o to, by ich dotychczasowe produktu utrzymywały najwyższą jakość i użyteczność.

Jakie są rodzaje bram przemysłowych Krispol?
Przemysłowe bramy segmentowe Krispol
 – charakteryzują się tym, że zajmują dość mało miejsca dzięki odpowiedniemu dopasowaniu do obiektów przemysłowych. Bramy mogą być odstawiane płasko pod stropem, pionowo nad otworem lub równoległe do skośnego dachu. Dzięki takim rozwiązaniom jest to bardzo duże ułatwienie, nawet można pokusić się o słowo luksus, które odnosić ma się do niskiej ingerencji własnej do wpasowania bramy przemysłowej Krispol.

Dlaczego warto wybrać bramy segmentowe Krispol?
Pierwszą cechą, która pozytywnie wpływa na zakup bramy segmentowej, jest bardzo dobra przejrzystość. Efektywna izolacyjność cieplna to kolejny ważny punkt przy zakupie. Ostatnią cechą, którą cenią sobie klienci to bezdotykowe nadzorowanie bramy. Jest to bardzo duże ułatwienie przy eksploatacji tego typu sprzętu. Zapewnia zaoszczędzenia czasu, którego jak wiemy, zawsze jest zbyt mało.

Bramy przemysłowe Krispol mają szerokie zastosowanie, to, do czego chcemy je wykorzystać, zależy od nas. Ich dopasowanie do konkretnej lokacji jest bardzo elastyczne. Przed zakupem zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi, który chętnie doradzi jaką bramę wybrać. Należy zwrócić uwagę na napęd, który jest zastosowany w bramie i jakie chęci dodatkowych funkcjonalności chcielibyśmy zastosować. Bramę przemysłową można dodatkowo przeszklić specjalną ultra mocną szybą. Z tego rodzaju bramy przemysłowej Krispol najchętniej korzystają firmy z branży motoryzacyjnej, które chętne chcą eksponować swój towar nawet w sytuacjach, kiedy biznes jest zamknięty.

Brama segmentowa ze stali czy aluminium?
Wybór bramy segmentowej od Krispol zależne jest od przeznaczenia i miejsca. Poniżej przedstawione warianty mogą pomóc przy zakupie docelowej bramy.

  • Stal K2 IS – Ceniona przez trwałość oraz odporność na warunki zewnętrzne (atmosferyczne).
  • Stal K2 IM – Najczęsciej stosowana w nowoczesnych obiektach ze względu na swoją stylistkę. Panele bramy mają gładką fakturę i unikalny wzór.
  • Aluminium K2 IA – Wykonanie z blachy aluminiowej, która wypełniona jest pianką poliuretanową (posiada właściwości izolacyjne).
  • Aluminium K2 IP – Lubiony wariant przez nowoczesny design z wykorzystaniem sekcji przeszklonych. Brama trwała i odporna na zarysowania tworzywa sztucznego.

/Artykuł sponsorowany/