Strona główna Sport Inne Znakomity start Tygrysów w Legionowie

Znakomity start Tygrysów w Legionowie

0

Po bardzo długiej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa i licznymi obostrzeniami w sobotę, 29 maja odbyły się pierwsze zawody sportowe w tym sezonie w taekwon-do. Na BE FIT Spring Open Cup 2021, klub SKT Tiger (Dzierżoniów, Bielawa, Świdnica) reprezentowało aż 58 zawodników startujących w czterech grupach wiekowych: od najmłodszych 8-letnich młodzików do 18-letnich juniorów. Łącznie z obsługą trenerską i sędziowską drużyna Tigera liczyła ponad 90 osób.

Serdecznie gratulacje dla naszych zawodników. Cieszymy się, że sportowcy z logo TIGERA na piersi tak często stawali na podium! Niestety, jak to w sporcie bywa nie wszystkim udało się zdobyć wymarzony medal, jednak walka do końca i olbrzymie poświęcenie pokazały Wasz silny charakter. Pamiętajcie, że marzenia same się nie spełniają. Marzenia samemu się spełnia… Swoją konsekwentną, pracą i uporem w dążeniu do celu. Sukces to tylko kwestia czasu… – podsumował świdnicki trener Tomasz Bohuszewicz.

Wyniki naszych zawodników:

KADECI (10-12 lat):

1. miejsce – Mikołaj Głowacki / techniki szybkościowe
1. miejsce – Paweł Gutowski / walki semi-hogo
1. miejsce – Paweł Gutowski / techniki specjalne
2. miejsce – Mikołaj Głowacki / walki semi-hogo
2. miejsce – Tymoteusz Kałużniak / walki semi-hogo
2. miejsce – Tymoteusz Kałużniak / techniki specjalne
3. miejsce – Tymoteusz Kałużniak / techniki szybkościowe
3. miejsce – Paweł Gutowski / techniki szybkościowe

JUNIORZY MŁODSI (13-15 lat):

2. miejsce – Mikołaj Styczeń / walki semi-contact
2. miejsce – Ignacy Wiącek / techniki specjalne
3. miejsce – Ignacy Wiącek / walki semi-hogo
3. miejsce – Mikołaj Styczeń / techniki specjalne

JUNIORZY (16-18 lat):
1. miejsce – Michał Pietrzak / walki semi-contact
1. miejsce – Michał Pietrzak / walki light-contact
2. miejsce – Michał Pietrzak / techniki specjalne

/MDvR/