Strona główna Sport Piłka nożna Wygrały po raz trzeci z rzędu

Wygrały po raz trzeci z rzędu

0

Nie do zatrzymania w ostatnich tygodniach są zawodniczki Żeńskiej Akademii Piłkarskiej MKS-u Polonia Świdnica rywalizujące w seniorskiej III lidze kobiet. Podopieczne Bartosza Kuliga wysoko pokonały na wyjeździe ekipę Polonii Pruszków i jest to już trzecia z rzędu wygrana w walce o punkty.

Świdniczanki tym razem pokonały w wymiarze 7:0 zespół z Opolszczyzny. Mecz od początku do końca odbywał się pod dyktando przyjezdnych. Rywalki próbowały grać z kontry i szukać swoich szans na zmianę wyniku, lecz biało-zielone zachowały czyste kontro. – Oczywiście bardzo cieszy pewna wygrana, ale nasze akcje w zdecydowanej większości były prowadzone zbyt wolno i musimy nad tym popracować do następnej kolejki, w której czeka na nas bardziej wymagający przeciwnik z Sosnowca – zdradza trener drużyny, Bartosz Kulig. Świdniczanki z 24 punktami (7 zwycięstw, 1 remis i 6 porażek) plasują się w środku stawki na 6. lokacie w tabeli.

Polonia Prószków – Żeńska Akademia Piłkarska MKS Polonia Świdnica 0:7

Gole: Julia Migacz (3), Kamila Kosior (2), Natalia Marszałek, Karolina Kusiak

Skład: Lidia Maciejewska, Karolina Kusiak, Ewa Klasa, Monika Garbacz, Joanna Furmaniuk, Natalia Marszałek, Julia Amarowicz, Daryna Datsenko, Julia Migacz, Kamila Kosior, Julia Morąg oraz Alicja Antoszczak, Wiktoria Szymańska, Maja Sakowska, Dominika Gołębiewska, Natalia Nalewajko, Amelia Patyk, Anna Pawlik.

/MDvR/

Poprzedni artykułLicealistka z Kasprowicza laureatką olimpiady
Następny artykułNasi judocy znów błysnęli formą [FOTO]