Strona główna Artykuł sponsorowany Szukasz nieruchomości w Beskidach? Oto polecana agencja nieruchomości w Żywcu

Szukasz nieruchomości w Beskidach? Oto polecana agencja nieruchomości w Żywcu

0

Szukanie odpowiedniego biura nieruchomości, któremu można powierzyć sprzedaż swojego domu czy mieszkania, to nie lada wyzwanie. Agencji jest wiele, jak wybrać tę najlepszą, najbardziej efektywną i odpowiadającą naszym potrzebom?

Agencje nieruchomości a rynek lokalny
Przy wyborze agenta nieruchomości do współpracy należy wziąć pod uwagę, czy zna on lokalny rynek, na którym kupujemy bądź sprzedajmy nieruchomość. Do wzięcia pod uwagę ważne są tutaj:

  • lokalizacja,
  • odległość od atrakcji dla turystów,
  • planowane inwestycje,
  • zainteresowanie inwestorów krajowych i zagranicznych,
  • sytuacja na rynku pracy w regionie,
  • liczba studentów,
  • atrakcyjność okolicy.

Doświadczeni i trzymający rękę na pulsie pracownicy biura nieruchomości świetnie się w tym wszystkim orientują i mają dostęp do wielu informacji o transakcjach dokonywanych na danym obszarze. Pozwala to na skuteczne działanie w imieniu klienta i domykanie jak najkorzystniejszych dla niego umów.

Doświadczenie i kompetencje
Na przypadku chęci zakupu nieruchomości w Beskidach dobrym ruchem wydaje się być skorzystanie z usług doświadczonej i wyspecjalizowanej agencji.

Agencja nieruchomości w Żywcu pod marką Józef Kufel Nieruchomości to firma istniejąca już od prawie dwudziestu lat, jej właścicielem jest licencjonowany pośrednik i rzeczoznawca majątkowy mgr inż. Józef Kufel. Pracownicy biura to z kolei profesjonalni i wyszkoleni agenci nieruchomości z Żywca i okolicy, a także doradcy kredytowi i ubezpieczeniowi, co pozwala firmie na świadczenie usług w pełni kompleksowo.

Oferowane usługi
JKN prowadzi szeroki wachlarz działań dopasowanych do klienta. Elastyczność, terminowość i rzetelność to cechy wyróżniające to biuro na tle innych firm w tej branży. Oprócz sprzedaży i wynajmu nieruchomości w regionie Żywca, Bielska-Białej i Cieszyna, dzięki własnej bazie nieruchomości i działek, agencja oferuje poszukiwanie nieruchomości na zamówienie według indywidualnych wytycznych, dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. W ramach obsługi transakcji kupna-sprzedaży pracownicy biura sprawdzają stan prawny nieruchomości, negocjują w imieniu klienta, pomagają przy przekazaniu lokali – w tym w sporządzeniu protokołu zdawczo-odbiorczego. Wśród świadczonych usług jest także wycena nieruchomości: gruntów, budynków – zarówno do sprzedaży, jak i na potrzeby ubezpieczenia czy sprawozdania finansowego.

Bezpieczeństwo
Józef Kufel Nieruchomości to firma istniejąca na rynku od lat, której zaufały już całe rzesze przedsiębiorców i osób fizycznych. Opinie zadowolonych ze współpracy klientów mówią same za siebie. Nie warto ryzykować i samodzielnie sporządzać dokumentacji do transakcji ani oprowadzać obcych ludzi po swoim lokalu. To niepotrzebny kłopot i ewentualny stres. Dzięki niniejszej agencji nieruchomości można wszystko załatwić w pełni bezpiecznie i bez stresu.

Ubezpieczenie
Nie bez znaczenia jest także oferta ubezpieczeniowa. JKN współpracuje z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi, między innymi z: Allianz, Aviva, AXA, Compensa, ERGO Hestia, Warta itd. Dzięki tej elastyczności może zaproponować korzystną polisę niemal na wszystko co związane z nieruchomościami: ubezpieczenie mieszkania, domu, garażu, lokalu użytkowego, budynków gospodarczych, hal magazynowych i wielu innych.

Dodatkowe oferty
Biuro nieruchomości w Żywcu współpracuje z firmami architektonicznymi, co zaowocowało tym, iż może oferować swoim klientom projekty domów i garaży pasujących do specyfiki lokalnego rynku. Mało tego, pracownicy agencji doradzą każdemu odpowiedni projekt, biorąc pod uwagę możliwości finansowe danej osoby i cechy powierzchniowe działki. Ponad to JKN proponuje klientom usługi załatwiania pozwoleń na budowę, opracowania kosztorysów oraz pomaga przy wyborze solidnych firm wykonawczych.

Kupno mieszkania, domu to dla wielu ludzi najważniejsza transakcja w życiu. Warto więc skorzystać z pomocy doświadczonego fachowca, który pomoże nam przebrnąć z korzyściami przez cały trudny proces. Biuro nieruchomości Józef Kufel Nieruchomości to firma godna polecenia pod każdym względem.

Można skontaktować się z nią na kilka sposobów:

Józef Kufel Nieruchomości – oddział w Żywcu
al. Piłsudskiego 34/1
34-300 Żywiec
tel.: 33 860 05 55 oraz 601 996 588
e-mail: [email protected]
www: www.jkn.com.pl

Józef Kufel Nieruchomości – oddział w Bielsku-Białej
ul. Cyniarska 22a II piętro, pok. 3.14
43-300 Bielsko-Biała
tel.: 500 014 236
e-mail: [email protected]
www: www.jkn.com.pl/biuro-nieruchomosci-w-bielsku-bialej

/Artykuł sponsorowany/

 

 

Poprzedni artykułMistrzowie parkowania [FOTO]
Następny artykułNie wiesz co kupić na dzień mamy? Poznaj 10 pomysłów do 50 zł!