Strona główna Artykuł sponsorowany Dlaczego będąc rowerzystą, warto wybrać się do Szczyrku?

Dlaczego będąc rowerzystą, warto wybrać się do Szczyrku?

0

Jazda na rowerze wśród górskich pejzaży, dostarcza niesamowitych emocji i zdecydowanie pozwala przetestować swoje siły w naprawdę ekstremalnych warunkach. W Szczyrku rowerem podjedziesz na same szczyty, zapomnisz się w gęstym lesie i zwiedzisz najbliższe okolice. Dlaczego jeszcze warto dwa kółka zabrać do Szczyrku?

Park linowy czy rowerowy rajd po lesie?
W górskich okolicach można zaplanować nie tylko długi urlop z całą rodziną, ale również krótki firmowy wyjazd integracyjny. Zmiana otoczenia, porzucenie miejskiej, zatłoczonej aury, ale i opcja spędzenia ze sobą więcej czasu, dobrze wpływa na poprawienie relacji w firmie. Jeśli do tego zapewnisz pracownikom dawkę adrenaliny albo wprowadzisz kilka gier nastawionych na rywalizację, ale i na współpracę między sobą, to wyjazd będzie naprawdę udany.

Popularnym pomysłem jest wspólne wyjście do parku linowego, gdzie można zmierzyć się z własnymi lękami czy ambicjami. Możesz jednak postawić na aktywny wypoczynek, ponieważ w Szczyrku da się zorganizować kapitalne imprezy integracyjne, również na dwóch kółkach. Opracowanie indywidualnej trasy rowerowej pozwoli dopasować poziom trudności do wszystkich uczestników, a opcja zorganizowania ogniska czy zakończenia dnia w knajpce, w tonach góralskiej muzyki, zapewni sporo dobrej zabawy. Jeśli brakuje Ci pomysłów na autorski plan, to w wyszukiwarce pod frazą „imprezy integracyjne Szczyrk”, znajdziesz sporo ciekawych pomysłów i ofert.

Szczyrk gwarantuje Ci nie tylko dużą dawkę adrenaliny
Sporo ścieżek i tras rowerowych, wspinaczka na szczyty czy zwiedzanie jaskiń, to punkty które zdecydowanie wpiszą się w pasjonujący plan dnia. Nie myśl jednak, że na tym koniec! Atrakcje turystyczne w Szczyrku dostarczają rozrywki także i w godzinach wieczornych i nocnych.

Opcja pubu z karaoke na żywo, całonocna dyskoteka, ale i ognisko z kiełbaskami i tańcami przy góralskiej muzyce, czy może podziwianie wschodu słońca ze szczytu Klimczok, to tylko niektóre z ciekawych pomysłów, które możesz wykorzystać na fantastyczne zakończenie dnia. Zdecydowanie jest więc w czym wybierać, a po emocjonującym rajdzie na dwóch kółkach w górach, przyda się również odprężenie i dobra zabawa.

W mieście znajdziesz też wysokiej klasy ośrodki wypoczynkowe, np. hotel z termami i SPA w pakiecie spodoba się z pewnością nie tylko paniom. Taki relaks w saunie, w kąpielach błotnych, albo w jacuzzi po wytężonym wysiłku, wręcz idealnie wpasuje się w klimat wieczornych atrakcji.

Do Szczyrku na swoim czy wypożyczonym rowerze?
Rewelacyjny pomysł na udaną imprezę integracyjną już więc masz. Teraz musisz się tylko do niego właściwie przygotować. Pamiętaj, że na podbój górskich szczytów rowery miejskie absolutnie się nie nadają. Potrzebujesz solidnego sprzętu, który nie zawiedzie Cię przy żadnej przeszkodzie i pozwoli bezpiecznie dotrzeć do celu.

Nie każdy z pracowników musi posiadać taki rower. Rozwiązanie jednak samo się znajdzie, jeśli w sieci wpiszesz: „szczyrk wypożyczalnia rowerów”. W ten sposób szybko i wygodnie zorganizujesz właściwy sprzęt dla każdego uczestnika wyprawy. To również dobra opcja, jeśli środkiem transportu ma być autobus dla całej ekipy. Wtedy nie zawsze jest możliwość zabrania wszystkich rowerów.

Pod tą frazą znajdziesz także solidnego partnera (jakim jest np. Trip2Bike), jeśli rajd rowerowy ma być niespodzianką dla pracowników. W wypożyczalni czekają na Was wysokiej jakości, sprawne i za każdym razem sprawne rowery. Wypożyczysz też cały niezbędny osprzęt, jak kaski, czy ochraniacze, które warto zabrać zwłaszcza dla osób mniej wprawionych w jeździe górskiej.

Podsumowując
Rowerzyści kochają Szczyrk. To miasto, w którym za każdym razem odkryjesz coś nowego, a są i takie trasy, które przejechane nawet dziesiąty raz, pasjonują i nadal cieszą. Zabierz do Szczyrku dobry humor i sporo sił, resztę znajdziesz już na miejscu. Niezależnie czy stawiasz na krótki wyjazd integracyjny, czy dłuższe wakacje z rodziną, za każdym razem będziesz zadowolony ze swojej decyzji.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułOd dzisiaj do szkoły, po meble i do muzeum
Następny artykułMaturalny maraton wystartował [FOTO]