Strona główna Artykuł sponsorowany Otwórz drzwi i zapewnij sobie dobry start w lepszą przyszłość z „IgnerHome”

Otwórz drzwi i zapewnij sobie dobry start w lepszą przyszłość z „IgnerHome”

0

Już w najbliższą sobotę – 24 kwietnia odbędą się „Drzwi Otwarte” inwestycji „IgnerHome” w Świdnicy. W ramach wydarzenia do sprzedaży trafi 70 nowych mieszkań II etapu osiedla „Vivant Home”.

W trakcie „Drzwi Otwartych” będą mogli Państwo obejrzeć wybrane mieszkania oraz przespacerować się w towarzystwie doradców „IgnerHome” po powstających etapach inwestycji i strefach rekreacji. To również świetna okazja do poznania koncepcji rozwoju obu inwestycji: „Vivant Home” i osiedla „Przystań Droga Polna”.

W ofercie II etapu osiedla przy ul. Parkowej znajdzie się 70 nowych mieszkań, w metrażach od 38 do 70 m2. W kameralnym, czteropiętrowym budynku pojawią się funkcjonalne mieszkania 2-pokojowe, ustawne 3-pokojowe oraz rodzinne mieszkania 4-pokojowe z dodatkową łazienką. Ponadto w każdym z nich zamontowane zostanie ogrzewanie podłogowe i wentylacja hybrydowa. Mając na uwadze wygodę życia mieszkańców, w budynku zaprojektowano parking podziemny, komórki lokatorskie i cichobieżne windy.

Osiedle „Vivant Home” zostało stworzone z myślą, by żyć blisko natury. Oprócz dużej powierzchni zielonych skwerów znajdziemy tam bogatą strefę rekreacyjną zakończoną amfiteatrem. W strefie, oprócz wielu odmian roślin pojawią się m.in. ścieżka bosych stóp, tunel z wierzby, altany czy leżanka, na której będzie można odpocząć po ciężkim i intensywnym dniu. Zaaranżowane w ten sposób części wspólne osiedla będą sprzyjały sąsiedzkiej integracji.

„Vivant Home” to przede wszystkim wyjątkowe miejsce do życia. Miejsce, które jest przyjazne dla środowiska i kompleksowo dbające o potrzeby mieszkańców. To tutaj każdy z nich może odnaleźć spokój, złapać kontakt z naturą i zrelaksować się w gronie najbliższych. To także osiedle, które troszczy się o swoich najmłodszych klientów. Dla dzieci zaprojektowano wiele atrakcji na czele z: placem zabaw z nawierzchnią bezpieczną, ścianką wspinaczkową czy stołem do zabaw piaskiem.

„Vivant Home” to również doskonała lokalizacja. Osiedle położone jest w sąsiedztwie Parku Saperów i Parku Ułanów. Mieszkańcy na wyciągnięcie ręki będą mieli liczne sklepy, przychodnię, przystanki, a także szkołę. Do świdnickiego Rynku dojdziemy w niespełna 15 minut.

Wybierając się w sobotni dzień na budowę, mogą Państwo zweryfikować obietnice dewelopera w terenie i zerknąć na realizowane etapy. To także doskonała szansa, by poczuć klimat obu osiedli i zapytać o wszystkie szczegóły doradców „IgnerHome” na miejscu.

W ramach „Drzwi Otwartych” czeka na Państwa atrakcyjna promocja. Po rezerwacji i podpisaniu umowy do 30.04.2021 roku otrzymacie 30% rabatu na miejsce parkingowe, na I etapie osiedla „Vivant Home” lub „Przystań Droga Polna”.

Możliwość spaceru po inwestycjach oraz obejrzenia wybranych mieszkań to czynniki, które znacznie pomogą Państwu w podjęciu istotnej, życiowej decyzji o zakupie nieruchomości.

-Zapewnij sobie dobry start w lepszą przyszłość, kupując komfortowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu. Zrób pierwszy krok i spotkajmy się w sobotę, 24 kwietnia w naszym biurze przy ul. Licznikowej 17 w Świdnicy. Nasze drzwi będą otwarte już od 10:00 – zaprasza Joanna Ziniewicz, dyrektor „IgnerHome”.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułRaport koronawirus: Blisko 40 nowych zakażeń, nie żyje kolejny mieszkaniec powiatu świdnickiego
Następny artykułŚwidnica wczoraj i dziś. Ul. Teatralna