Strona główna Artykuł sponsorowany Jak zrobić zakupy online w Biedronce?

Jak zrobić zakupy online w Biedronce?

0
Zakupy przez internet w Biedronce zostały wprowadzone w kwietniu 2020 roku i do tej pory zyskują coraz większą popularność. Nic dziwnego, gdyż w portugalskiej sieci spożywczej po raz pierwszy pojawiła się możliwość zamawiania ulubionych produktów z dostawą do domu. Sprawdźmy, jak zrobić zakupy spożywcze w Biedronce bez konieczności odwiedzania marketu stacjonarnego.

Jak zrobić zakupy z dostawą w Biedronce?
Jak wskazuje portal https://twojspozywczy.pl/, Biedronka jest jednym z najlepiej ocenianych supermarketów przez klientów w Polsce. Codziennie wielkopowierzchniowe sklepy tej sieci odwiedza tysiące osób, chwalących sobie atrakcyjną ofertę i niskie ceny oraz regularnie wprowadzane promocje. Nic więc dziwnego, że coraz częściej poszukujemy informacji w sieci, jak zrobić zakupy online w Biedronce. Taka opcja pozwala nam zaoszczędzić czas i zwiększyć bezpieczeństwo w okresie pandemii, podczas której warto unikać spotkania tłumów przy kasach.

Biedronka pomimo tego, iż posiada specjalną aplikację mobilną i kartę „Moja Biedronka” dla stałych klientów (https://twojspozywczy.pl/karta-moja-biedronka-jak-sie-zarejestrowac/), nie umożliwia składania zamówień w takiej formie. Jednak nic straconego, każdy konsument bez problemu może zamówić ulubione produkty z dostawą pod drzwi dzięki umowie tej sieci z Glovo. Wystarczy pobrać aplikację Glovo, dodać listę zakupów z Biedronki i zapłacić 9,99 zł za dostawę, a zamówienie szybko trafi do naszych rąk. Dodatkowo, Glovo wprowadza zniżki w ustalonych okresach, np. od 22 do 28 marca klienci robiący zakupy za min. kwotę 30 zł mogli skorzystać z darmowej dostawy ze sklepów Biedronka. Promocją zostały objęte takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Gdynia, Gdańsk, Sopor, Katowice, Szczecin, Poznań, Bydgoszcz, Toruń, Lublin, Białystok, Płock, Olsztyn, Rzeszów, Chorzów, Gliwice, Bytom, Elbląg, Zielona Góra, Sosnowiec, Częstochowa, Tychy, Kielce, Opole i Gorzów Wielkopolski.

Warto również regularnie przeglądać gazetki promocyjne Biedronki, które znajdziemy pod linkiem https://twojspozywczy.pl/gazetki-promocyjne/gazetka-biedronka. Pozwoli to rozsądnie zaplanować listę zakupową, dzięki czemu zaoszczędzimy środki na zakupach.

/Artykuł sponsorowany/