Strona główna 112 Zatrzymali setkę poszukiwanych przestępców

Zatrzymali setkę poszukiwanych przestępców

0

Policjanci na Dolnym Śląsku przeprowadzili zmasowane poszukiwania za osobami, ukrywającymi się przed wymiarem sprawiedliwości. Efekt to ponad stu zatrzymanych.

W ubiegły weekend dolnośląscy policjanci przeprowadzili działania poszukiwawcze za osobami ukrywającymi się przed wymiarem sprawiedliwości czy organami ścigania. W każdym powiecie w tym samym czasie funkcjonariusze pukali do drzwi osób poszukiwanych. W rezultacie zatrzymano aż 19 osób poszukiwanych listem gończym, które trafią teraz za kraty więzienia. Oprócz tego ponad sto osób doprowadzono na przesłuchanie przed organy ścigania i ustalono miejsce pobytu kilkudziesięciu z nich, tak istotne w procesie sądowym – informuje Magdalena Ząbek z KPP w Świdnicy.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy w trakcie działań zatrzymali 10 osób poszukiwanych za różne przestępstwa. Są to mężczyźni w wieku 25-60 lat, mieszkańcy powiatu świdnickiego. W trakcie działań policjanci zatrzymali  także 60-latka, mieszkańca naszego powiatu poszukiwanego do ustalenia miejsca stałego pobytu.

Mundurowi zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 40, 52, 58 lat, za którymi były wystawione już listy gończe. Wszyscy mają na swoim koncie m.in. groźby, znęcanie, pobicie, niszczenie cudzej rzeczy czy oszustwa. Zatrzymano również sześciu mężczyzn poszukiwanych do odbycia kary pozbawiania wolności.

/Źródło KPP w Świdnicy/

Poprzedni artykułDachowanie w Mokrzeszowie. Jedna osoba ranna
Następny artykułRuszyły próbne matury. Nie wszystkie egzaminy w szkole