Strona główna Sport Inne Wspierają sportowe talenty

Wspierają sportowe talenty

0

Ambitna, zdolna, pełna pasji i samozaparcia. W grudniu 2020 roku otrzymała powołanie do kadry narodowej judoków. To wielkie osiągnięcie zawodniczki z gminy Żarów. Nikola Kamińska mieszkanka Mrowin za sportowe osiągnięcia i liczne sukcesy otrzymała podziękowania od burmistrza Leszka Michalaka oraz zastępcy burmistrza Przemysława Sikory.

Cieszymy się, że mieszkańcy naszej gminy osiągają sportowe sukcesy i zdobywają wysokie lokaty na szczeblu regionalnym i krajowym. Dla nas, naszych mieszkańców to wielka duma, że reprezentują gminę Żarów podczas różnych zawodów sportowych. Gratulujemy młodej zawodniczce judo i wierzymy, że Nikola zaskoczy nas jeszcze nie raz i zdobędzie najwyższe trofeum w tej dyscyplinie sportowej – gratulowali burmistrz Leszek Michalak oraz zastępca burmistrza Przemysław Sikora.

Nikola na co dzień trenuje w barwach klubu AKS Strzegom. Ostatnio zajęła drugie miejsce na Mistrzostwach Dolnego Śląska w judo, które odbyły się 20 lutego w Łagiewnikach. Pokazała na matach wielką klasę, co pozwoliło jej sięgnąć po srebrny medal. Gratulujemy młodej zawodniczce i życzymy dalszych sukcesów na matach Polski i Europy. Mamy nadzieję, że nowy strój przyniesie Nikoli wiele szczęścia w najbliższych rozgrywkach sportowych.

/UM Żarów/