Strona główna Artykuł sponsorowany Szklane tablice, poznaj ofertę transparentnych tablic w BlackDecor

Szklane tablice, poznaj ofertę transparentnych tablic w BlackDecor

0
Jedną z naszych ulubionych propozycji od marki BlackDecor są szklane tablice kredowe. Często możemy spotkać je w barach, kawiarniach i restauracjach, ponieważ to prosta a zarazem nowoczesna i elegancka forma reklamy dla lokalu gastronomicznego. BlackDecor posiada w swojej ofercie także specjalne markery i szablony, dzięki którym można uczynić tablice bardziej ozdobnymi.

Transparentne tablice kredowe – gdzie będą prezentowały się najlepiej?
Transparentne tablice kredowe można powiesić na ścianie lub ustawić je w widocznym punkcie naszego lokalu. Należy jednak dobrać odpowiednie dla nich tło. Tablice transparentne w drewnianej ramie najlepiej prezentują się na tle gładkich powierzchni w ciemnych lub intensywnych kolorach. Taki kontrast zapewnia doskonałą widoczność naszej oferty.

Szklane tablice pozwalają Ci jednak na znacznie więcej niż tylko zaprezentowanie menu. Możesz użyć ich również jako miejsca do informowania o promocjach i ofertach, albo wypisywać chwytliwe hasła reklamowe. Twoi goście z pewnością docenią również takie tablice z podziękowaniami za wizytę w lokalu czy zaproszenie do następnych odwiedzin. Marka BlackDecor oferuje tablice transparentne w dwóch rozmiarach, wykonane z najwyższej jakości materiałów.

Szklana tablica w domu – idealna dla nowoczesnej kuchni i modernistycznego salonu
Szkło jest materiałem uniwersalnym, który odnajduje się dobrze w każdym wnętrzu. Szklane tablice można więc zastosować niemal we wszystkich aranżacjach, jednak szczególnie dobrze wyglądają one we wnętrzach modernistycznych, czy minimalistycznych. Posiadasz w domu biuro, lub mini gabinet? Tutaj tablica transparentna będzie w nim wisienką na torcie.

Transparentność to prostota, nowoczesność, elegancja. Lubisz taki styl i chcesz zaznaczyć, że Twój dom to miejsce na kreatywność? Powieś ją na ścianie w kuchni, albo w salonie i pozwól znajomym zostawiać na niej swoje wpisy. Tablicę szklaną w salonie można również wykorzystać podczas gier towarzyskich, które wymagają rysowania, albo zapisywać na niej punktację poszczególnych zawodników.

Szklana tablica kredowa w gustownej drewnianej oprawie to fantastyczny gadżet dla Twojego biznesu. Sama w sobie prezentuje się niezwykle solidnie i profesjonalnie, a Ty możesz spersonalizować ją na wiele sposobów. Z pomocą przyjdą Ci markery kredowe, które również dostępne są w sklepie internetowym BlackDecor.

W BlackDecor mamy świadomość, że nie wszyscy urodziliśmy się artystami. Z tego powodu dla naszych Klientów przygotowaliśmy zestawy szablonów na każdą okazję i do każdego rodzaju biznesu. Znajdziesz wśród nich litery, znaki specjalne jak i gotowe rysunki, dzięki którym osiągniesz profesjonalny i bardzo estetyczny efekt. Nadają się do użytku z każdego typu tablicami – blackbordami, whitebordami, jak i omawianymi tablicami szklanymi.

Odwiedź sklep internetowy BlackDecor!

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułMaryla Rodowicz przyjechała na szczepienie do Wałbrzycha
Następny artykułJaki los czeka dawny dworzec w Jaworzynie Śląskiej? PKP zabrały głos w sprawie zabytkowego obiektu