Strona główna Kultura „Sułkopodobni”. Tropem kultowego pana Sułka odcinek 2

„Sułkopodobni”. Tropem kultowego pana Sułka odcinek 2

0

Uczestnicy projektu Alchemia Teatralna w Świdnickim Ośrodku Kultury 3 marca zapraszają na premierę audycji zatytułowanej „Sułkopodobni”.

Aby uaktywnić w czasie pandemii grupę dorosłych alchemików, postanowiliśmy wykorzystać  ich głosy w cyklu nagrań audio nawiązujących do konwersacji słynnego duetu Kowalewski-Lipińska. Okazało się, że wszyscy czekali na hasło do działania, toteż teksty stworzone przez alchemiczkę Mariolę Mackiewicz zaczęły żyć dzięki lektorskim talentom przyjaciół z zespołu. Dialogi zostały napisane pod konkretne duety czy tercety, bo nazwa projektu „SUŁKOPODOBNI” mówi o nas prawie wszystko. Z kolejnym tekstem Marioli Mackiewicz zmierzą się: Marta Żywicka-Hamdy, Mia Hamdy i Zbigniew Curyl. Uchylimy tylko rąbka tajemnicy, że rzecz się dzieje w przychodni – zapowiadają uczestnicy projektu.

Audycji słuchać  będzie można na stronach sok.com.pl, alchemiateatralna.pl, ich fanpage’ach na portalu Facebook oraz kanale YouTube Świdnickiego Ośrodka Kultury. Start 3 marca o godz. 18.00.

/ŚOK, opr. red./

Poprzedni artykułRozbiórka czy remont? Co dalej po katastrofie budowlanej w Pastuchowie
Następny artykułUpamiętnili żołnierzy wyklętych. Biegi Tropem Wilczym przełożone na maj [FOTO]