Strona główna Wydarzenia Świdnica Rusza rekrutacja do Klubu Seniora

Rusza rekrutacja do Klubu Seniora

1

Taniec, joga, pilates, warsztaty manualne czy też kulinarne, spotkania z psychologiem – to tylko niektóre z planowanych zajęć, które odbywać się będą w Klubie Seniora przy ulicy Malinowej 2 w Świdnicy. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej zaprasza seniorów do skorzystania z tej oferty.

Trwa rekrutacja uczestników Klubu Seniora. Do udziału w zajęciach zapraszamy osoby, które ukończyły 60 lat, są nieaktywne zawodowo i mieszkają w Świdnicy. Będą mieli Państwo okazję m. in. do nawiązania nowych znajomości, spędzenia czasu w miłej atmosferze, poprawy sprawności fizycznej, rozwijania zainteresowań i nabycia nowych umiejętności – zachęca Violetta Kalin, dyrektor MOPS w Świdnicy.

Deklaracje uczestnictwa można pobrać i składać w siedzibie Klubie Seniora przy ul. Malinowej 2, w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Świdnicy przy ul. Franciszkańskiej 7 w pokoju nr 17 oraz w siedzibie MOPS przy ul. Westerplatte 47.

Klub będzie czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8.00 do 16.00. Szczegółowych informacji dotyczących funkcjonowania klubu oraz rekrutacji uczestników udziela kierownik klubu, Anna Kędzierska-Klęsk pod numerem tel. 506 283 426.

/UM Świdnica, opr. mn/