Strona główna 112 Odnaleźli 11-latka zaginionego w drodze do szkoły. Komendant policji podziękował strażnikom miejskim

Odnaleźli 11-latka zaginionego w drodze do szkoły. Komendant policji podziękował strażnikom miejskim

0

Za przeprowadzenie skutecznych działań związanych z odnalezieniem 11-letniego chłopca, zaangażowanie i wzorową postawę podziękowania z rąk komendanta świdnickiej policji oraz szefa świdnickich municypalnych otrzymali trzej funkcjonariusze Straży Miejskiej w Świdnicy.

Do zaginięcia 11-latka doszło 5 marca. – O godzinie 8.26 dyżurny Straży Miejskiej w Świdnicy otrzymał zgłoszenie z Komendy Powiatowej Policji dotyczące chłopca, który zaginął w drodze do szkoły. Natychmiast informacja o rysopisie dziecka zostały przekazane funkcjonariuszom straży miejskiej, którzy przystąpili do poszukiwań. Już o godzinie 9.50 chłopiec został odnaleziony w rejonie ulicy Esperantystów. Dziecko trafiło pod opiekę mamy – relacjonował Edward Świątkowski ze świdnickiej straży miejskiej.

17 marca Komendant Powiatowy Policji w Świdnicy mł. insp. Andrzej Dobies spotkał się z kierownictwem świdnickiej Straży Miejskiej oraz funkcjonariuszami – Młodszymi Strażnikami Straży Miejskiej Dawidem Lubczyńskim, Pawłem Kaczorowskim oraz Pawłem Kozioł. Komendant pogratulował zaangażowania oraz pełnego profesjonalizmu w prowadzonych działaniach związanych z odnalezieniem 11-latka, który zagubił się opiekunowi w drodze do szkoły. Słowa uznania za wzorową postawę w służbie przekazali również komendant Straży Miejskiej w Świdnicy Marek Fiłonowicz oraz jego zastępca Edward Świątkowski. Komendant Powiatowy Policji w Świdnicy życzył również funkcjonariuszom wytrwałości w realizacji codziennych zadań, wielu zawodowych i osobistych sukcesów oraz nieustającej satysfakcji z podejmowanych wyzwań.

/KPP Świdnica, SM Świdnica, opr. mn/

Poprzedni artykułMarketing dla deweloperów – sprzedaj zanim wybudujesz!
Następny artykułCzas na przełamanie