Strona główna Artykuł sponsorowany Gdzie można zaciągnąć kredyt hipoteczny w Świdnicy? Lista banków z ofertą kredytów

Gdzie można zaciągnąć kredyt hipoteczny w Świdnicy? Lista banków z ofertą kredytów

0

Kredyt hipoteczny można uzyskać w wielu placówkach bankowych znajdujących się na terenie Świdnicy. Zastanawiasz się, które banki posiadające swoje oddziały w Świdnicy udzielają aktualnie kredytów np. na budowę domu czy zakup mieszkania i na jakich warunkach? Chcesz sprawdzić ich adresy? A może rozważasz, czy nie lepiej wziąć kredyt hipoteczny przez Internet? Poniżej znajdziesz przydatne informacje na ten temat.

Lista banków w Świdnicy oferujących kredyt hipoteczny
Poniżej przedstawiamy listę banków w Świdnicy z ofertą kredytu hipotecznego. Najczęściej kredyt hipoteczny może mieć bardzo szerokie przeznaczenie, takie jak zakup mieszkania, domu lub działki, budowę domu, remont nieruchomości, a nawet spłatę kredytu mieszkaniowego w innym banku. Szczegóły należy jednak sprawdzić bezpośrednio w danej placówce lub na jej stronie internetowej. Przed rozpoczęciem poszukiwań najlepszej oferty warto też zapoznać się z podstawowymi kwestiami dotyczącymi kredytów hipotecznych.

PKO Bank Polski S.A.

Kredyt Własny Kąt hipoteczny: kredyt hipoteczny z RRSO 2,80%, finansujący do 90% wartości nieruchomości. Kredyt nawet na 35 lat. Oprocentowanie kredytu ze stopą zmienną lub stałą przez 5 lat i 0% prowizji, jeśli klient skorzysta z ubezpieczenia od utraty pracy. Marża kredytu może być niższa od standardowej po spełnieniu warunków „zielonej odsłony”. Szeroki wybór celów kredytu.

Kredyt hipoteczny MIX: kredyt hipoteczny z RRSO 2,88%, z finansowaniem do 90% wartości nieruchomości na okres nawet 35 lat. Oprocentowanie ze stopą zmienną lub stałą przez 5 lat.

Adres:

PKO Bank Polski S.A.

  • Oddział 1 w Świdnicy
  1. Kazimierza Pułaskiego 1-5

58-100 Świdnica

  • Oddział 2 w Świdnicy
  1. Wróblewskiego 1 A

58-105 Świdnica

Bank Pekao S.A.

Kredyt hipoteczny: Kredyt hipoteczny z RRSO 3,35%, pozwalający sfinansować do 90% wartości nieruchomości. Marża wynosi od 1,95%, a prowizja nawet od 0%. Do wyboru stała lub zmienna stopa procentowa. Szeroki zakres celów kredytu.

Kredyt Budowlano-Hipoteczny: kredyt z RRSO 3,35%, którego celem może być budowa domu albo zakup mieszkania w stanie budowy. Marża od 1,95%, prowizja od 0%. Finansowanie do 90% wartości kredytowanej nieruchomości.

Adres:

Bank Pekao SA – I Oddział w Świdnicy

Rynek 30

58-100 Świdnica

Santander Consumer Bank

Kredyt mieszkaniowy: kredyt hipoteczny z RRSO 2,93%, który finansuje do 90% wartości nieruchomości. Cechuje go długi okres kredytowania (do 30 lat) i oprocentowanie stałe w ciągu pierwszych 5 lat lub zmienne. Możliwa spłata w ratach równych albo malejących. Maksymalna prowizja za udzielenie kredytu to 3%.

Adres:

Santander Consumer Bank – Świdnica Oddział Partnerski

Łukowa 5

58-100 Świdnica

ING Bank Śląski S.A.

Kredyt hipoteczny: kredyt z RRSO zaczynający się od 2,56% z wkładem minimalnym w wysokości minimum 20%. Kredyt hipoteczny może zostać zaciągnięty na maksimum 35 lat z możliwością wcześniejszej spłaty i nadpłaty (bez dodatkowych opłat). Kwota kredytu może wynieść od 70 000 zł.

Adres:

ING Bank Śląski S.A. – Oddział w Świdnicy

Niepodległości 16-18

58-100 Świdnica

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Kredyt hipoteczny z niską marżą: kredyt z RRSO 2,57% i oprocentowaniem zmiennym od 2,11% w skali roku. Dostępna jest opcja 0 zł prowizji za udzielenie kredytu oraz spłata w równych lub malejących ratach.

Adres:

BNP Paribas Bank Polska S.A. – Oddział w Świdnicy

Różana 1

58-100 Świdnica

Bank Millennium SA

Kredyt Hipoteczny: kredyt z RRSO 3,43%, z możliwością sfinansowania do 90% wartości nieruchomości. Bank oferuje 0% prowizji za udzielenie kredytu oraz możliwość wcześniejszej spłaty. Maksymalny okres kredytowania to 35 lat. Dla aktywnych klientów marże niższe nawet o 0,5%.

Adres:

Bank Millennium SA – Oddział Świdnica

Rynek 28

58 – 100 Świdnica

Alior Bank

Własne M w wielkim mieście: kredyt hipoteczny na mieszkanie w miastach: Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie lub Wrocławiu. RRSO kredytu na poziomie 3,81%, a marża od 1,85%. Kredyt w maksymalnej kwocie 700 000 zł.

Megahipoteka: kredyt hipoteczny z RRSO 4,16% i marżą od 2,19%. Szeroki zakres celów kredytowania. Dostępne waluty kredytu to PLN/EUR/USD.

Adres:

Alior Bank – Oddział w Świdnicy

Grodzka 7

58-100 Świdnica

Crédit Agricole Bank Polska S.A

Kredyt hipoteczny zielony dom: kredyt na budowę lub zakup domu energooszczędnego (lub działki pod niego) z wymaganym wkładem własnym 20%. Okres kredytowania do 35 lat.

Kredyt hipoteczny: kredyt hipoteczny z wymaganym wkładem własnym 10%. Okres kredytowania do 35 lat. Minimalna kwota kredytu od 40 tys. zł.

Adres:

Crédit Agricole Bank Polska S.A – placówka Świdnica

Rynek 32

58-100 Świdnica

Bank Spółdzielczy w Kobierzycach

Kredyt mieszkaniowy: kredyt hipoteczny z atrakcyjnym oprocentowaniem zmiennym, którym można sfinansować do 90% wartości nieruchomości. Maksymalna kwota kredytu to aż 1 mln zł, a spłatę można rozłożyć na maksimum 30 lat. Raty stałe lub malejące. Krótki czas oczekiwania na decyzję kredytową.

Adres:

Bank Spółdzielczy w Kobierzycach – Filia w Świdnicy

Pułaskiego 51

58-100 Świdnica

Kredyt hipoteczny przez Internet
Chociaż w Świdnicy jest wiele instytucji bankowych, w których można zaciągnąć kredyt hipoteczny w standardowy, stacjonarny sposób, warto także rozważyć możliwość wzięcia kredytu przez Internet. Co prawda, jeśli chodzi o kredyt hipoteczny, przeprowadzenie całej procedury online nie jest jak na razie możliwe (tak jak to się dzieje np. w przypadku kredytu gotówkowego), jednak większość banków udostępnia opcję złożenia wniosku o kredyt hipoteczny i dostarczenia wszystkich niezbędnych dokumentów online. Jeśli decyzja kredytowa będzie pozytywna, wtedy wystarczy umówić się w banku w Świdnicy na podpisanie umowy kredytowej. Takie rozwiązanie jest na pewno bardzo wygodne i oszczędza czas klienta. Poza tym w sytuacji zagrożenia pandemicznego ogranicza wizyty w banku, więc jest też dużo bezpieczniejsze. Warto wspomnieć, że pandemia COVID-19 przyspieszyła prace nad udostępnieniem opcji, w której kredyt hipoteczny będzie można zaciągnąć w pełni online. Możemy się więc spodziewać, że już niebawem w pełni internetowe oferty kredytów hipotecznych zaczną pojawiać się na polskim rynku finansowym. W takiej sytuacji świdniczanie będą mogli bez wychodzenia z domu wziąć kredyt także w banku, który nie ma oddziału w Świdnicy.

Jednak decydując się na kredyt hipoteczny online, trzeba zachować dużą ostrożność. Jak zwykle należy dokładnie zapoznać się z warunkami kredytu i upewnić się, czy wszystko dobrze rozumiemy. W razie wątpliwości warto skontaktować się ze specjalistą hipotecznym banku, którego można też dopytać o możliwość negocjacji warunków kredytu.

/Artykuł sponsorowany/