Strona główna 112 Zastępca komendanta świdnickiej policji przeszedł na emeryturę

Zastępca komendanta świdnickiej policji przeszedł na emeryturę

1

15 lutego 2021 roku w Komendzie Powiatowej Policji w Świdnicy odbyło się pożegnanie młodszego inspektora Jarosława Nowaczyka, dotychczasowego I zastępcy komendanta, który po 30 latach służby odszedł na emeryturę.

Honorem i zaszczytem była wspólna służba. Za to chcę podziękować – mówił podczas uroczystości komendant świdnickiej jednostki, młodszy inspektor Andrzej Dobies, zwracając się  do odchodzącego na emeryturę I zastępcy. Podziękował również za długoletnią służbę oraz za jego wkład i zaangażowanie w kwestie bezpieczeństwa w powiecie świdnickim. Podkreślił wyjątkowe umiejętności i cechy ustępującego komendanta.

Do tych podziękowań dołączyli również zastępca komendanta powiatowego policji w Świdnicy podinspektor Adam Jacek Pilch, p.o. zastępcy komendanta powiatowego policji w Jaworze podinspektor Przemysław Siwiak, kadra kierownicza jednostki, a także obecny na uroczystości ks. Tomasz Zając – kapelan świdnickiej policji.

Podczas służby młodszy inspektor Jarosław Nowaczyk był wielokrotnie nagradzany i wyróżniany. Otrzymał m.in. odznaczenia państwowe takie jak Brązowy Krzyż Zasługi, Srebrny Medal Za Długoletnią Służbę, a także resortowe takie jak Brązowa Odznaka Zasłużony Policjant.

/KPP Świdnica, opr. mn/

Poprzedni artykułKoronawirus w powiecie świdnickim. 4000 zakażonych od początku epidemii
Następny artykułDym w mieszkaniu