Strona główna Sport Lekkoatletyka Ruszyły zapisy na „Świdnicki Bieg Bez Oponki”

Ruszyły zapisy na „Świdnicki Bieg Bez Oponki”

0

Przed nami druga edycja wirtualnego biegu pod hasłem „Świdnicki Bieg Bez Oponki”. W pierwszym tygodniu marca, w czasie jednego treningu należy pokonać dystans 5 km. Sam decydujesz kiedy i jaką wybierzesz aktywność, może to być bieg, bieg na bieżni, nordic walking lub spacer. Co ważniejsze, to może być Twój pierwszy krok do zgubienia zbędnych kilogramów i wejścia na ścieżkę zdrowego stylu życia. Wszystko w ramach Świdnickiego Tygodnia Walki z Otyłością.

W biegu mogą wziąć udział wszyscy niezależnie od wieku. Zapisywać można się za pośrednictwem strony internetowej, do 28 lutego lub do wyczerpania puli startowej wynoszącej 250 miejsc. Organizator zastrzega sobie jednak możliwość zwiększenia lub zmniejszenia limitu miejsc. Za udział w wydarzeniu nie jest pobierana opłata. Uczestnicy biegu otrzymają chustę wielofunkcyjną z logo wydarzenia. Jej odbiór będzie możliwy od 15 marca w Informacji Turystycznej w Świdnicy, ul. Rynek 39-40, w godz. 10.00-18.00 przez wszystkie dni tygodnia. Warunkiem ukończenia biegu jest udokumentowanie aktywności w dowolnej aplikacji i przesłanie danych przebytego dystansu w formie zdjęcia, trasy, mapy, itp. w komentarzu wydarzenia na portalu społecznościowym http://bit.ly/swidnickibiegbezoponki lub na adres mailowy: [email protected]

1 marca to Światowy Dzień Walki z Otyłością. Jest to czas, kiedy zagadnienie nadwagi i otyłości, jako istotny i poważny problem XXI wieku, nabiera szczególnego znaczenia. Otyłość dotyczy coraz większej liczby osób w różnym wieku i zyskuje miano „globalnego problemu”. Dlatego nie siedź w domu, postaw na zdrowie!

Link do wydarzenia na Facebooku: http://bit.ly/swidnickibiegbezoponki

Link do rejestracji: http://bit.ly/swidnickibiegbezoponki_zapisy

/UM Świdnica/

Poprzedni artykułOd jutra będzie można rozliczać PIT. Przekaż 1% dla organizacji pozarządowych z powiatu świdnickiego!
Następny artykułŚwidnica wczoraj i dziś. Ul. Kopernika