Strona główna Artykuł sponsorowany Porady i inspiracje aranżacyjne projektowania płytek na ścianie łazienki i kuchni

Porady i inspiracje aranżacyjne projektowania płytek na ścianie łazienki i kuchni

0

Szukasz sposobu na piękne wykończenie łazienki? Oto inspiracje, które zdecydowanie Cię zainteresują.

Płytki w kuchni i łazience są coraz bardziej popularne

Łazienka i kuchnia to niezwykle istotne pomieszczenia w każdym domu. Zdecydowanie warto w nie tchnąć nieco innowacji, które uwydatnią wygodę i dodadzą ciekawego stylu. Płytki w łazience i kuchni mogą być montowane na każdej przestrzeni – od podłogi, przez ściany po sufit. Otwiera to ogromne możliwości dla aranżera.

Realizacja wystroju opartego o płytki to wybór na lata, dlatego warto zwrócić uwagę na estetykę. Czasami warto ulec modom, innym razem lepiej postawić na klasyczną kompozycję – wszystko zależy od charakteru Twojego wnętrza.

Inspiracje w doborze płytek na ścianę w kuchni lub łazience

Łazienki mogą być utrzymane w różnych stylach. Podobnie jak w kuchni liczy się tu jednak połączenie kompozycji z funkcjonalnością. Warto zwrócić uwagę na płytki kamienne drewnopodobne – nadają one wnętrzu nieco mniej formalnego charakteru. Sprawiają, że przestrzeń wydaje się być bardziej przytulna i przystępna. Z kolei płytki dekoracyjne lub marmurowe sprawiają, że wnętrze postrzegane jest jako eleganckie i ciekawe.

Mocnym akcentem może być umieszczenie wewnątrz betonu – szczególnie jeśli inne pomieszczenia nawiązują swoim wystrojem do stylu loftowego lub industrialnego. W przypadku łazienek ostatnio popularne są także wystroje stylizowane na niezbyt uporządkowane mozaiki, czy niewielkie płytki lastryko. Taki brak nieregularności pojawia się w aranżacjach, co jakiś czas, jednak jeśli zależy Ci na ponadczasowości łazienki lub kuchni, lepiej zdecydować się na coś bardziej uniwersalnego, niewrażliwego na trendy.

Gdzie można znaleźć płytki wysokiej jakości?

Klink.pl to serwis, który oferuje płytki najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach. Dzięki szerokiej ofercie różnych propozycji bez problemu skompletujesz wnętrze swoich marzeń. Na Klink.pl znajdziesz zarówno płytki do kuchni i łazienki, jak i te, które sprawdzą się w dziennych przestrzeniach – np. salonie.

Skąd czerpać inspiracje?

Jeśli zastanawiasz się, gdzie można znaleźć inspiracje odnośnie aranżowania kuchni lub łazienki, odpowiedzi dostarcza blog Klink.pl. Znajdziesz tam bogatą bazę wiedzy, która obejmuje poradniki takie jak – Inspirujące pomysły na płytki do kuchni angielskiej – wykończenie ścian kuchni w stylu angielskim.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułCzyja zguba?
Następny artykuł96-latka wsparła Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Podziękowania przekazał jej Jerzy Owsiak