Strona główna Artykuł sponsorowany Najlepszy kawy ziarniste – ranking 2021

Najlepszy kawy ziarniste – ranking 2021

0

Szukasz najlepszej kawy ziarnistej do ekspresu? Właściciele sklepu CzasKawy.pl przygotowali ranking, w którym przedstawione zostały najczęściej wybierane przez Klientów tego sklepu kawy ziarniste.

NAJLEPSZA KAWA ZIARNISTA
ranking 2021 – TOP3

Miejsce I
Riposso Bianco 100% arabica

Riposso Bianco 100% arabica jest kawą, która od wielu miesięcy znajduje się w TOP3 najczęściej wybieranych przez Klientów sklepu kaw.

Najważniejsze informacje na temat tej kawy:

  • ziarna: 100% arabika
  • stopień palenia: średni
  • wypalana w Polsce – co stanowi ogromną przewagę nad światowymi markami kaw, które często zanim trafią do Klienta spędzają wiele miesięcy w transporcie

Miejsce II
Lavazza Qualita ORO

Dla wielbicieli kaw ziarnistych Lavazza nie jest to żadna niespodzianka. Lavazza Qualita ORO jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych pozycji tej marki kaw. Wybierana przez wielu Klientów nie tylko w Polsce, ale również na świecie.

Miejsce III

Riposso Exclusive B&K

Riposso Exclusive – jak sama nazwa wskazuje – to najwyższa półka spośród nie tylko rodziny kaw Riposso, ale również spośród wszystkich kaw dostępnych w sklepie.

Najważniejsze informacje na temat Riposso Exclusive B&K:

  • ziarna: 100% arabica – pochodzące z 2 regionów: 70% pochodzi z Brazylii, regionu Cerrado – obszar Doce Diamantina. Pozostałe 30% to ziarna arabici pochodzące z Kolumbii, z regionu Huila.
  • świeżo palona – jest to jeden z największych atutów linii Riposso Exclusive. Kawa ta wypalana jest w niewielkiej polskiej palarni a swojej optimum smakowe osiąga w czasie do 6 miesięcy. Z tego powodu Klienci decydujący się na tą kawę otrzymują najwyższej jakości kawę która dojrzała i osiągnęła swoje optimum (wypalona nie wcześniej niż 14 dni temu – jest to minimalny czas niezbędny na odparowanie kawy oraz i nie później niż 4 miesiące temu).
  • stopień palenia – średni
  • zawartość kofeiny – średnia

Sklep CzasKawy.pl ma nadzieję, że przygotowany ranking 3 najczęściej wybieranych kaw ziarnistych przypadnie Wam do gustu i pomoże w wyborze Waszej ulubionej kawy. Jeśli chcecie się zapoznać z rankingiem kaw ziarnistych z poprzednich miesięcy to zapraszamy na stronie https://czaskawy.pl/Ranking-kaw-ziarnistych-bloglist-pol-3.html