Strona główna 112 Był poszukiwany, wpadł z amfetaminą

Był poszukiwany, wpadł z amfetaminą

0

Świebodziccy kryminalni zatrzymali 25-letniego mieszkańca powiatu świdnickiego, który był poszukiwany celem odbycia kary pozbawiania wolności. Mężczyzna odpowie również za posiadanie narkotyków, które miał przy sobie w trakcie zatrzymania.

25-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego był poszukiwany celem odbycia kary pozbawiania wolności na podstawie wyroku Sądu Rejonowego w Świdnicy. Do zatrzymania doszło 3 lutego późnym popołudniem na jednym z osiedli w Świebodzicach. Funkcjonariusze w czasie zatrzymania przy mężczyźnie ujawnili woreczek strunowy z białym proszkiem. 25-latek został zatrzymany i dowieziony do komendy, gdzie po wstępnej analizie okazało się, że biały proszek to amfetamina, łącznie zabezpieczono jej kilka porcji – mówi Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji.

25-latek trafił już do Aresztu Śledczego w Świdnicy, gdzie będzie odbył zaległą 4-miesięczną karę pozbawienia wolności. Odpowie również za posiadanie środków odurzających za co ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności – dodaje rzecznik KPP Świdnica.

/KPP Świdnica, opr. mn/

Poprzedni artykułTony odpadów uprzątnięte, kolejne wysypiska przed nim. Zima nie powstrzymała Waldemara Woźniaka
Następny artykułZa tydzień ruszą szczepienia nauczycieli. Co z powrotem starszych uczniów do szkół?