Strona główna Artykuł sponsorowany Spersonalizowana dieta dla psa? Teraz to możliwe

Spersonalizowana dieta dla psa? Teraz to możliwe

0

Jaka karma dla psa będzie najlepsza? Odpowiednio dobrana karma dla psa, to gwarancja jego zdrowia i dobrego samopoczucia. Jeżeli zastanawiamy się nad planem żywienia naszego czworonoga, to warto zaczerpnąć wiedzy na temat, jaka powinna być dobra karma dla psa.

W zależności do zapotrzebowania, dobra karma dla psa powinna zawierać dużą ilość mięsa. To dzięki niemu może on optymalnie się rozwijać i ma siłę na wszelkie psoty. Pamiętajmy jednak, że sprawą nadrzędną jest wybieranie karm z prostym składem. Tylko naturalna karma dla psa, może stanowić źródło składników odżywczych dla naszego pupila, każdego dnia.

Dobra karma dla psa – co musi zwierać?
Odpowiednio przygotowana karma to gwarant dostarczenia wszystkich niezbędnych składników odżywczych w odpowiednich proporcjach i ilościach. Zapewni to utrzymanie świetnej kondycji, optymalny rozwój i piękną, lśniącą sierść. Bardzo dobrym pomysłem jest również gotowane jedzenie dla psa. To super rozwiązanie, jeżeli jesteśmy w stanie przyrządzać je sami. Zawsze jednak, możemy zlecić to specjalistom, o czym dokładniej napiszemy poniżej.

Naturalna karma dla psa – bogactwo wartości odżywczych
Codzienna dieta naszego zwierzaka, powinna być bogata we wszystkie składniki odżywcze. Warto więc wybierać karmy oznaczone jako pełnoporcjowe. Będzie to oznaczało, że posiada wszystkie wartości, których pies potrzebuje na co dzień, by był pełny życia i energii. Należy z dystansem podchodzić do wszelkich pokarmów „Premium”, gdyż zazwyczaj różnią się tylko dodatkowym napisem na opakowaniu.

Indywidualnie dobrana dieta dla psa? Teraz to możliwe
Niestety większość karm dla psów, produkowanych jest z odpadów mięsnych, a dodatkami są różnej maści konserwanty i wypełniacze. Nigdy do końca nie możemy zaufać producentom. W efekcie, możemy zauważyć spadek energii, odporności i częstsze choroby u zwierzaków. Czy jest na to sposób?

Otóż można uniknąć wielu chorób i alergii pokarmowych u czworonogów, stosując specjalnie stworzone, gotowane jedzenie dla psa. Zespół https://piesotto.pl/ wraz ze sztabem dietetyków, opracował system żywienia dla psów, który jest dopasowany indywidualnie do organizmu każdego z nich. Jest to pierwsze spersonalizowane jedzenie dla zwierzaków na rynku, które nie zawiera w swoim składzie żadnych dodatków i konserwantów.

Efektem takiego żywienia jest poprawa samopoczucia pieska, eliminacja wszelkich dolegliwości ze strony układu pokarmowego, lepiej wyglądająca sierść oraz o wiele więcej energii.

Dodatkowym autem tego rozwiązania jest to, że takie świeże racje żywnościowe, dostajemy codziennie prosto pod nasz dom. Wystarczy, że wypełnimy formularz na stronie i możemy cieszyć się ze zdrowia i szczęścia swojego ukochanego pupila bardzo długi czas.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułSejmik województwa dolnośląskiego apeluje do rządu o zwiększenie wysokości budżetu unijnego dla regionu
Następny artykułPonad 20 nowych zakażeń w powiecie świdnickim, zmarło kolejnych 6 chorych