Strona główna Artykuł sponsorowany Franczyza – dobry sposób na biznes z niskim wkładem własnym

Franczyza – dobry sposób na biznes z niskim wkładem własnym

0

Franczyza to ostatnio bardzo popularna metoda prowadzenia działalności. Współpraca z partnerem, którym jest znana marka, ma wiele korzyści. Dowiedz się więcej na ten temat i sprawdź, czy się opłaca.

Czego oczekuje się od franczyzobiorcy? Umiejętności i wkład własny

Franczyzobiorca musi być osobą, która jest gotowa do prowadzenia punktu usługowego, lokalu lub sklepu. Jeśli nie posiada doświadczenia, szczególnie istotna będzie chęć zdobycia nowych doświadczeń i umiejętności. W przypadku takich działań franczyzodawcom zależy na tym, by prowadzący lokalne biznesy dobrze rozumieli realia panujące wśród społeczności i potencjalnych klientów. W zależności od tego, kto będzie naszym franczyzodawcą, wymagane umiejętności mogą się różnić. Istotny jest także wkład własny. W przypadku firm, które skupiają się na drogich i wyposażenia placówkach, może on być bardzo wysoki. Alternatywą wydaje się firma Żabka. Franczyza tej sieci wymaga wkładu własnego na poziomie 5000 złotych. To niewielka kwota, a zapewnia nam wyposażony i pełen towaru sklep oraz stały grafik darmowych dostaw. Franczyza pod szyldem Żabki ma wiele innych korzyści – przyjrzyjmy się im.Franczyza Żabka – opinie 2020 – czy się opłaca?

Przy niskiej kwocie wkładu własnego rzadko kiedy możemy liczyć na spektakularne rezultaty zarobkowe. W przypadku Żabki sytuacja jest zgoła inna. Dzięki nowemu programowi, którego celem jest zrekrutowanie kolejnych, aktywnie działających franczyzobiorców, możemy liczyć na gwarantowane zarobki w wysokości 16 000 złotych, o ile spełnimy warunki, które dotyczą np. jakości usług. Co więcej, taka działalność nie sprowadza się jedynie do prowadzenia sklepu Żabka. Franczyza w tym wypadku skupia się na obsłudze innych usług lokalu tego typu – punktu pocztowego siedem dni w tygodniu czy Żabka Cafe. To jednak zdecydowany plus, bo możemy dotrzeć do większej grupy odbiorców. Nie są to tylko osoby, które okazjonalnie robią zakupy. Model convenient store w Polsce ewoluuje, a firma Żabka jest liderem tych zmian. Współpraca to ogromna szansa na dalszy rozwój nas samych.

Franczyza Żabka – opinie 2020 – czy bonusy w ramach franczyzy są atrakcyjne?

Opinie na temat działalności franczyzowej są różne. Wiele osób podkreśla autonomię, inni skupiają się zaś na jej ograniczeniach. Franczyza to rozwiązania hybrydowe – mamy pewną dowolność w zakresie prowadzenia tej działalności, wciąż jednak musimy spełniać wymogi jakościowe marki i od tego ucieczki nie ma. Jednak w ramach prowadzenia lokalu franczyzowego często możemy liczyć na dodatki, które mogą wpłynąć na naszą skuteczność. W przypadku firmy Żabka, franczyza wiąże się z dostępem do pakietu Luxmed i Mikrofloty Orlen. Co więcej, możemy liczyć na wsparcie marketingowe i partnera ds. sprzedaży. To nowe możliwości, które sprzyjają naszej działalności. Sieć dostarcza nam pełni narzędzi, które służyć nam będą w wytyczaniu standardów sprzedaży i higieny pracy w lokalu.

Żabka – franczyza dla chcących się rozwijać

W trakcie działalności franczyzowej pytaniem nie jest – czy się opłaca podejmować takie działanie, lecz jak dużo można z tego uzyskać. I bynajmniej nie chodzi tu o aspekt finansowy. Niewymierne korzyści w postaci doświadczenia i wpisów do CV, a także szans na rozwój w obrębie samej sieci to coś, co może ostatecznie nas przekonać do działania w barwach Żabki. Pierwszy lokal franczyzowy może być wstępem do sukcesu w karierze młodej osoby lub takiej, która zmaga się z obecnym kryzysem na rynku. To gama ciekawych możliwości.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułŚwidnica wczoraj i dziś. Ul. Marii Konopnickiej
Następny artykułStrażacy z nowym sprzętem