Strona główna Artykuł sponsorowany Zadbaj o świąteczny klimat w swoim domu

Zadbaj o świąteczny klimat w swoim domu

0

Za moment święta Bożego Narodzenia. Już przygotowujemy się na wyjątkowe chwile spędzone w rodzinnym gronie. Wspólnie tworzonym niezapomnianym wspomnieniom towarzyszą nieodzownie pięknie przystrojona choinka, nadające ciepła i magicznego charakteru świąteczne lampki oraz inne gwiazdkowe dekoracje. Zadbaj o świąteczną atmosferę w swoim domu!

Niepowtarzalne kalendarze adwentowe
Przygotowania do świątecznych chwil z bliskimi trwają już od początku grudnia. Zaczynamy odliczanie na rodzinne spotkania i tradycyjną wigilijną wieczerzę z pachnącymi potrawami i prezentami. Idealne w tworzeniu tej magii świąt są kalendarze adwentowe, składające się z 24 ponumerowanych okienek czy drzwiczek – otwieranych każdego dnia aż do Wigilii. Dawniej przede wszystkimi miały znaczenie religijne i odkrywały symbole związane z narodzinami Jezusa, dziś przybierają komercyjnego charakteru i cieszą nie tylko dzieci. Obecnie kalendarze adwentowe wyróżniają się niezwykłymi formami, oryginalnymi kształtami i zawartością dostosowaną do wieku, charakteru czy nawet zainteresowań obdarowanej nim osoby. Możemy w nich znaleźć zabawki, świąteczne ozdoby, słodycze, herbatę, ale też chociażby kosmetyki. Mogą więc sprawić radość oczekiwania na święta zarówno najmłodszym, jak i dorosłym, a także stać się piękną świąteczną dekoracją naszego domu. Wiele wyjątkowych i pomysłowych kalendarzy adwentowych znajdziemy pod adresem: https://www.ceneo.pl/oferty/kalendarz-adwentowy

Kolorowe bombki i inne świąteczne ozdoby
Jednym z najważniejszych tradycyjnych elementów związanych z obchodami Bożego Narodzenia jest oczywiście choinka. Stanowi istotny symbol zbliżających się świąt. W tradycji chrześcijańskiej jej zieleń oznacza nadzieję, odradzanie, źródło nieprzemijającego życia – czyli Jezusa Chrystusa. Świątecznego drzewka nie może więc zabraknąć niemal w każdym domu. Bogato przyozdobione nadaje też absolutnej wyjątkowości rodzinnym świątecznym spotkaniom. Jeśli jeszcze choinka nie pojawiła się w naszym domu, to czas najwyższy by o nią zadbać. Nie może na niej zabraknąć bombek i licznych świątecznych ozdób, które nadają jej niepowtarzalnego charakteru. Cała w zlocie, srebrze, niebieska, czerwona czy może fantastycznie kolorowa – pomysłów na niepowtarzalny wygląd świątecznego drzewka jest całe mnóstwo, a w jej przystrajaniu ograniczyć nas może jedynie wyobraźnia. Szukasz wyjątkowych ozdób choinkowych? Na stronie ceneo.pl nie brakuje bombek o rozmaitych kształtach, fakturach, wzorach i barwach. Znajdziemy tam tradycyjne wyjątkowe choinkowe bombki szklane oraz plastikowe, zarówno w pojedynczych egzemplarzach, jak i całych zestawach, a także inne świąteczne zawieszki na przykład drewniane, metalowe czy papierowe. Pozwolą one nam udekorować choinkę, świąteczne stroiki, wianki, jak i całe mieszkanie. Świątecznego nastroju we wnętrzach nadadzą także inne dekoracje – jak chociażby kule śnieżne, pozytywki, figurki czy girlandy. Niech zagości magia świąt!

Świąteczne lampki w całym domu
Baśniową atmosferę wykreujemy także przy blasku światełek. Świąteczne oświetlenie i lampki pięknie przyozdobią nie tylko choinkę, ale i też pozostałe wnętrza naszego domu – drzwi, okna, lustra czy lampy. Ponadto można z nich stworzyć wyjątkowe dekoracje np. w wazonach czy przyozdobić nasze świąteczne stoiki. Oprócz tradycyjnych światełek sprawdzą się tutaj lampki choinkowe LED. Ich zaletami jest chociażby gruby przewód, co stanowi zabezpieczenie przed jego przerwaniem, ale także i co najważniejsze są energooszczędne. Dzięki nim można osiągnąć zachwycający efekt świetlny przy niższych kosztach. Niektóre z łańcuchów led posiadają również dodatkowe gniazda, dzięki czemu możemy łączyć lampki i tworzyć dłuższe łańcuchy świetlne. Ponadto oświetlenie znajdziemy w różnych kształtach i barwach – od jedno- po wielokolorowe. Możemy więc je dobrać w zależności od naszych preferencji i efektu – jaki chcemy osiągnąć. W ogrodzie, balkonie i na elewacji domu bajkowo prezentować się będą natomiast girlandy świetle i ledowe kurtyny chociażby z soplami, gwiazdkami czy kulami. Ciekawym pomysłem jest na przykład projektor laserowy z motywami świątecznymi, który doskonale udekoruje ścianę domu. Wraz ze świetlnymi figurami – prezentów, reniferów czy mikołaja, a także przyozdobionymi lampkami krzewami czy drzewkami stworzą magiczną świąteczną scenerię. Szeroki wybór i całą gamę świątecznego oświetlenia i ozdób znajdziemy na stronie: https://www.ceneo.pl/Lampki_i_ozdoby_swietlne.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułPonad 20 nowych zakażeń w powiecie świdnickim, zmarło kolejnych 6 chorych
Następny artykułOd 28 grudnia lodowisko i pływalnia nieczynne