Strona główna Artykuł sponsorowany Wypożyczenie auta w Warszawie na weekend – czy wynajem samochodu się opłaca?

Wypożyczenie auta w Warszawie na weekend – czy wynajem samochodu się opłaca?

0

Auto wynajem w ostatnich latach  cieszy się coraz większym zainteresowaniem nie tylko przedsiębiorstw, ale również klientów indywidualnych. Wynajem aut w Warszawie jest szczególnie popularny i korzystają z tej możliwości osoby, które z różnych względów nie chcą lub nie mogą korzystać ze swojego prywatnego auta, np. w przypadku awarii. Czy wynajem samochodu w Warszawie i innych polskich miastach jest drogi i czy skorzystanie z usług auto wypożyczalni to dobry pomysł?

  1. Na czym polega wynajem auta?
  2. Jak wynająć auto?
  3. Auto wynajem – jakie auta są dostępne?
  4. Ile kosztuje wynajem samochodu w Warszawie?

Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę hasło wypożyczalnia samochodów w Warszawie aby przekonać się jak wiele dostępnych jest na rynku wypożyczalni aut w Warszawie. Sprawdźmy jak wypożyczyć auto i ile to kosztuje.

Na czym polega wynajem auta?
Najprościej mówiąc – auto wypożyczamy z wypożyczalni samochodów na dowolny cel, opłacając każdą rozpoczętą dobę korzystania z pojazdu. Należy tutaj pamiętać, że auto dostajemy zatankowane i takie też musimy zwrócić. Poza tym, auto należy umyć i posprzątać, aby było dokładnie w takim stanie w jakim je wypożyczyliśmy. Wypożyczalnie samochodów ściągną należność za wynajem z naszej karty płatniczej lub możemy rozliczyć się za wynajem auta gotówką przy jego zdawaniu.

Jak wynająć auto?
Mogłoby się wydawać że wynajem auta wiąże się z licznymi formalnościami. Bynajmniej! Aby wypożyczyć auto często wystarczy po prostu posiadać ważne prawo jazdy. Podpisujemy stosowne oświadczenie i wsiadamy do auta. Gotowe! Możemy również zażyczyć sobie podstawienia auta pod wskazany adres. Wynajem samochodu wbrew pozorom jest bardzo prosty!

Auto wynajem – jakie auta są dostępne?
W ofercie wypożyczalni samochodów znajduje się wiele aut różnego rodzaju i o różnym przeznaczeniu. Znajdziemy auta sportowe, klasyczne, rodzinne, dostawcze. Do wyboru do koloru! Oczywiście im większa wartość auta tym większa cena za jego wynajem i musimy też być na to przygotowani. Przykładowe samochody do wypożyczenia to np. Skoda Fabia, Toyota Yaris czy Ford Focus.

Ile kosztuje wynajem samochodu w Warszawie?
Jeśli wypożyczamy samochód na godziny to koszt wypożyczenia auta w Warszawie oscyluje w graniach 70-100 zł za dobę. Oczywiście cena może być niższa jeśli wypożyczamy auto na kilka czy nawet kilkanaście dni. Jeśli natomiast wynajmujemy auto na 3 miesiące, to opłata miesięczna może wynosić ok 1500, 2000 czy nawet 3000 zł. Wszystko w zależności od tego jakie klasy auto chcemy wynająć.

Fleet Corp Wypożyczalnia samochodów Warszawa

Gajkowicza 15/140
03-562 Warszawa
mazowieckie
Email: [email protected]
Tel.: +48794405350

Sprawdź aktualną ofertę na

https://fleetcorp.pl/

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułStrzegomskie Centrum Kultury zaprasza na świąteczny koncert online
Następny artykułZaczynamy w Świdnicy, znamy kalendarz Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2021!